Anna Lewandowska wydała nowy program treningowy. Obiecuje "maksymalne spalanie"

Anna Lewandowska nieustannie wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich fanów i zaskakuje nowościami. Trenerka pochwaliła się właśnie nowym treningiem, który stworzyła z myślą o sezonie wiosenno-letnim. Czym trenerka zaskoczyła tym razem?
Zobacz wideo

Aplikacja dietetyczno-treningowa "Diet&Training by Ann" cieszy się ogromną popularnością. Jeszcze niedawno, Anna Lewandowska wybicie pół miliona użytkowników korzystających z aplikacji, a kilka dni temu świętowała kolejny sukces swojej autorskiej aplikacji. Trenerka ogłosiła bowiem, że liczba użytkowników aplikacji Diet & Training by Ann wzrosła aż do 600 tysięcy! Szczęśliwa żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się tą nowiną na swoim instagramowym profilu.

-"Uwaga, terapia szokowa!?? Wczoraj wieczorem dostałam informację, że liczba osób, które skorzystały z mojej aplikacji @diet_train_by_ann dobija do... AAAAAA! 600 000!!! Niewiarygodne! Zapowiada się cudowny dzień! Zaczynam treningiem!" - napisała w poście Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska wydała nowy program treningowy

Mimo ogromnego sukcesu tego projektu, Anna Lewandowska nie zwalnia swoich działań i rozwija aplikację, uzupełniając ją o coraz to nowsze treningi oraz plany dietetyczne. Na swoim Instagramie, Anna Lewandowska podzieliła się właśnie kolejnym autorskim treningiem. Tym razem trenerka stworzyła coś z myślą o sezonie wiosenno-letnim - trening outdoorowy. To idealna propozycja dla wszystkich osób, które uwielbiają ćwiczyć na świeżym powietrzu. Trening jest dość krótki, ale niezwykle intensywny i nastawiony jest na spalanie tkanki tłuszczowej.

-"Uwielbiam dni, kiedy mogę podzielić się takimi wiadomościami jak... Premiera OUTDOOR CARDIO - nowego treningu w aplikacji @diet_training_by_ann, który idealnie sprawdzi się w plenerze! Wyjdź z domu, weź ze sobątelefon, butelkę wody i trenuj na świeżym powietrzu, gdziekolwiek jesteś! OUTDOOR CARDIO to treningi krótkie ale intensywne, nastawione na maksymalne spalanie. BEZ SPRZĘTÓW ujędrnisz ciało, wyrzeźbisz sobie sylwetkę, płaski, idealny brzuch, no i pośladki!" - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

 
Więcej o: