Karolina Pisarek zachwyciła paparazzi, ale my patrzymy na jej umięśniony brzuch

Karolina Pisarek to jedna z największych wygranych programu Top Model. Gwiazda nie tylko pracuje w zawodzie, ale jest rozchwytywana przez projektantów i marki. Niedawno pojawiła się na jednej ze stołecznych imprez i zachwyciła swoją stylizacją.
Zobacz wideo

Karolina Pisarek brała udział w piątej edycji programu "Top Model". Dziewczyna już wtedy zachwycała jurorów, którzy wróżyli jej wielką karierę. Choć nie udało jej się wygrać, bo ostatecznie zwycięzcą został Radek Pestka, to znalazła się ona w ścisłym finale. Mimo wszystko teraz możemy zdecydowanie powiedzieć, że z całej edycji show to właśnie ona robi największą karierę. Nie zapominajmy również o Karolinie Gilon, która także jest bardzo rozpoznawalna, jednak już nie jako modelka, a prowadząca program "Druga twarz". 

Pisarek należy do tej samej agencji co Sandra Kubicka. Karolina sporo pracuje w Polsce, gdzie robi kampanie dla naszych rodzimych marek, ale nie tylko. Jej uroda doceniana jest także za granicą. 

Jakiś czas temu modelka wspólnie z innymi polskimi gwiazdami mogła zobaczyć niezwykłą kolaborację mody męskiej Vistula x PROSTO. Na to wydarzenie wybrała dość odważną stylizację jak na nasz polski rynek, ale opinie w internecie są bardzo pozytywne. Kwiecisty komplet bardzo mocno wpisuje się w światowe trendy, jednak my większą uwagę zwracamy na odsłonięty brzuch Karoliny i jej sześciopak

 

Jak Karolina Pisarek dba o formę?

Nie da się ukryć, że w zawodzie modelki ciało jest kluczowe. Wie o tym doskonale również Karolina. W dzisiejszych czasach projektanci i marki wolą atletyczne sylwetki, a nie tzw. wieszaki. W tym wypadku trening jest nieodłącznym elementem ich życia. Karolina jest bardzo aktywna fizycznie. Gwiazda nie tylko biega, trenuje jogę, ale również... boksuje! To jeden z ulubionych sportów modelek, bo podczas takiego treningu nie tylko spalają mnóstwo kalorii, ale również rzeźbią całe ciało. Prawdopodobnie ogromną rolę dla Karoliny odgrywa również dieta. W jednym z wywiadów w 2018 roku powiedziała, że z racji swojej niedoczynności tarczycy nie je glutenu i nabiału. Spożywa także bardzo mało węglowodanów, a jej menu bogate jest w warzywa i mięso. Czy tak jest nadal? Tego nie wiemy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.