Małgorzata Rozenek 5-ty dzień na poście dr Dąbrowskiej. Czy gwiazda wytrwa 21 dni i nie schudnie zbyt wiele?

Gwiazda na Instagramie zdaje swoim fanom relacje z przebiegu tego wymagającego postu. Niektórzy ostro krytykują jej pomysł, inni ideę całej kuracji dr Dąbrowskiej.

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek podzieliła się na Instagramie ze swoimi fanami informacją, że zdecydowała się na 21-dniowy post dr Ewy Dąbrowskiej. Fani są bardzo ciekawi, czy uda jej się wytrwać na nim całe trzy tygodnie, jednak ich zdania są podzielone co do słuszności podjętej decyzji.

oleksy.marta:  Gratuluję samozaparcia! Chociaż Pani dieta niepotrzebna ;)
kaacha1987: Zdrowo działająca wątroba robi sobie detoks sama, nie potrzebuje do tego głodówek i postów warzywnych, które zaburzają metabolizm. Jojo jest gwarantowane. Polecam zbilansowaną dietę zawierającą dużo błonnika i aktywność fizyczną ?? drastyczne cięcia kalorii nikomu nie wyszły na zdrowie
 

Jakie korzyści przynosi dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej?

Czym jest post dr Ewy Dąbrowskiej?

To dieta warzywno-owocowa, kuracja żywieniowa opracowaną przez lekarza dr Ewę Dąbrowską, specjalistkę od chorób wewnętrznych. Odpowiednio skomponowane menu ma za zadanie oczyścić nasz organizm i pobudzić mechanizmy samoleczenia. Pomaga w wielu chorobach m.in.: osobom cierpiącym na cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, borykających się ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu, czy chorobami układu trawiennego. Dieta dr Dąbrowskiej opiera się na surowych warzywach i owocach, w miarę upływu czasu można je poddać lekkiej obróbce termicznej (gotowanie na parze). Przepisy na zalecane potrawy są bardzo proste i nie wymagają wielkich umiejętności kulinarnych.  Bardzo istotne w trakcie kuracji jest spożywanie odpowiedniej ilości wody, naparów ziołowych oraz rzecz jasna - soków owocowo-warzywnych. "Skutkiem ubocznym" postu dr Dąbrowskiej jest utrata wagi. 

Zdrowe i pyszne przekąski z diety dr Dąbrowskiej

 

Czy Małgorzata Rozenek musi pościć?

Chociaż Małgorzata Rozenek jest już po 40-ce i urodziła dwóch synów, może się pochwalić figurą, której pozazdrościłaby niejedna nastolatka. Ma pięknie wyrzeźbione, umięśnione ciało i zgrabne, smukłe nogi, które chętnie eksponuje, zakładając krótkie szorty lub sukienki. Na pierwszy rzut oka widać, że dużo czasu i uwagi poświęca swojemu wyglądowi, ale efekty są imponujące. Na swoim koncie na Instagramie napisała:

Magicznych sposobów nie ma, trzeba zdrowo podejść do swojego odżywianie oraz wpleść w wir dnia trochę sportu ??

Karolina Szostak zamieniła post dr Dąbrowskiej na kolejną dietę. Schudnie jeszcze więcej?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.