Ewa Chodakowska zaskoczyła nową okładką "Wyjątkowo zrezygnowałam z bikini i ubrałam się"

Ewa Chodakowska przeważnie na zdjęciach pozuje w skąpych bikini lub krótkich spodenkach i topach tym samym odsłaniając umięśnione ciało. Tym razem trenerka zrobiła coś zupełnie innego i się ubrała. Efekt? Zobaczcie sami.

Ewa Chodakowska ma swój magazyn Be Active 

Kilka lat temu rynek prasowy powiększył się o kolejny tytuł, a mianowicie magazyn Ewy Chodakowskiej Be Active. Można było się spodziewać, że to będzie jedna z najlepiej sprzedających się gazet o tematyce treningu, diety i lifestyle. Oczywiście tak też się wydarzyło. Fanki Ewy Chodakowskiej kupują praktycznie wszystko co trenerka poleci im w swoich social mediach, dlatego nie mogło być inaczej przy okazji jej gazety. 

 

Nowy biznes Ewy Chodakowskiej ma ukryty sens. Trenerka wyznała całą prawdę, ale fani nie wierzą w to co mówi

Gwiazdy na okładkach Be Active

Wielu zastanawiało się, czy na okładkach tej gazety pojawiać się będzie tylko Ewa Chodakowska, czy może będzie ona zapraszać do współpracy gwiazdy, które na co dzień dbają o swoją sylwetkę i zdrowie. Trenerka wybrała opcję numer dwa i tak co jakiś czas na okładce Be Active widzimy aktorki, piosenkarki czy nawet influencerki. Do tej pory w sesjach okładkowych udział wzięły takie gwiazdy jak Julia Wieniawa, Kinga Rusin, Maffashion czy Joanna Krupa

 

Na okładce 'Be Active' pojawiła się znana youtuberka, fani nie zostawili na niej suchej nitki. Jest aż tak źle?

Najnowsza okładka magazynu Ewy Chodakowskiej 

Tego raczej nikt się po trenerce nie spodziewał. Czerwcowy numer Be Active nie tylko poświęcony jest takim tematom, jak Hashimoto czy akcji bikini, ale również piłce nożnej. To wszystko dlatego, że Mundial 2018 w Rosji właśnie się rozpoczął. Na okładce widzimy Ewę Chodakowską w biało-czerwonym stroju piłkarskim, a w środku magazynu jest nawet trening z futbolówką. Dodatkowo z okazji mistrzostw świata gwiazda obniżyła cenę swojego magazynu. 

Chodakowska sportowe buty zamieniła na szpilki i wyszła w miasto z popularną blogerką i aktorką. Wiedzieliście, że się znają?

 
Cześć KIBICKO. Masz już urodzinowe wydanie Be Active? Jak Ci się podoba okładka? wyjątkowo zrezygnowałam z bikini....i ubrałam się. Mam nadzieję, że skusiła Cię nie tylko super NISKA CENA. Teraz TYLKO 4,99 zł, ale i treść artykułów. Daj znać, z którym tematem wstrzeliłam się w Twoje oczekiwania?

Widzieliście rapującą Chodakowską? To absolutny hit sieci. Fani komentują: 'Jak Ty świetnie śpiewasz!!!'

Podoba wam się Ewa w takim wydaniu? 

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Więcej o:
Copyright © Agora SA