Bali

Więcej o:

Bali

• Domachowska wygrała na Bali

i 2005 roku przegrywała w pierwszej rundzie), zmierzy się teraz z reprezentantką Kanady Aleksandrą Wozniak (nr 8) lub Amerykanką Jill Craybas. W pierwszym dniu turnieju na wyspie Bali swoje mecze wygrały dwie rozstawione tenisistki. Francesca Schiavone (nr 5) straciła tylko dwa gemy w konfrontacji

• Hantuchova w ćwierćfinale na Bali

Rozstawiona z jedynka Daniela Hantuchova nie dała szans reprezentantce Ukrainy Oldze Sawczuk i wygrała z nią w dwóch setach 6:1, 7:5. Sawczuk jest 121 w rankingu WTA i do turnieju musiała się kwalifikować. W pozostałych meczach rozstawiona z piątką Włoszka Francesca Schiavone pokonała Akgul

• Wyniki I rundy turnieju WTA W Bali

Wyniki I rundy turnieju WTA W Bali Rozstawiona z numerem trzecim Niemka Marlene Weingartner (Niemcy) przegrała z Słowenką Tiną Pisnik 6:7 (5-7), 6:3, 4:6 w pierwszej rundzie turnieju WTA w indonezyjskim Bali (z pulą nagród 170 tysięcy dolarów). Wyniki meczów pierwszej rundy: Tina Pisnik (Słowenia

• Domachowska odpadła z singla na Bali w niespełna godzinę

Dawidienku oczyszczony z zarzutów ustawiania meczów ? Na tropikalnej wyspie Bali Domachowska po raz pierwszy w tym sezonie, a dziewiąty w karierze, awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA. Ten jednak nie przebiegł po myśli warszawianki. Oba sety miały podobny przebieg, ich pierwsza faza

• Turniej na Bali: Domachowska przegrała w finale debla

Dla Marty Domachowskiej występ na Bali był siódmym w tym roku startem w rywalizacji deblistek. W żadnym z wcześniejszych startów Polka nie zdołała wygrać w grze podwójnej więcej niż jednego spotkania. Z Pietrową warszawianka grała w tym sezonie raz - przegrały one w drugiej rundzie turnieju w

• Nastolatka z Austrii w finale na Bali

po raz czwarty z rzędu występuję na Bali. W 2005 oraz 2006 roku osiągnęła tu półfinał, a w ubiegłym roku przegrała w drugiej rundzie z rumuńską kwalifikantką Soraną Cristeą. Wyniki półfinałów: Tamira Paszek (Austria) - Daniela Hantuchova (Słowacja, 1) 6:2, 5:7, 6:4 Patty Schnyder (Szwajcaria, 2) - Nadia Pietrowa