Julia Wieniawa pokazała swoje balijskie śniadanie. W kadrze sporo kalorii. Czy tak wygląda dietetyczny posiłek aktorki?

Julia Wieniawa odpoczywa podczas swoich balijskich wakacji. Choć jej egzotyczna przygoda dobiega końca, dziewczyna wyraża chęć kontynuowania nowo poznanych nawyków także w Polsce. Pokazała swoje śniadania, a ono jednak wcale nie wygląda tak dietetycznie.

Julia Wieniawa pokazała swoje śniadanie. Jej fani doskonale wiedzą, że dziewczyna przykłada wiele wagi do zdrowego odżywiania i sportu. Regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami kadrami, na których ćwiczy i zdradza, co aktualnie gości w jej menu. Tym razem widok śniadania aktorki mógł nieco zdziwić jej fanów. Co znajdowało się na talerzu gwiazdy? 

Julia Wieniawa pokazała swoje balijskie śniadanie

Julia Wieniawa, podczas swoich balijskich wakacji, zdaje się zupełnie nie przejmować tym, co dzieje się na świecie. Pokazuje jedynie widoki z wyspy, swoje treningi jogi i pyszne przekąski, które goszczą na jej talerzu. Tym razem jej menu mogło nieco zdziwić jej obserwatorów. Bowiem aktorka przyznała się do spożywania mocno kalorycznych smaków. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa https://www.instagram.com/juliawieniawa/?hl=pl

Na talerzu królują frytki, ryba w panierce i przepysznie wyglądające owoce morza. Do tego z kokosa wystaje słomka do picia, co może świadczyć o tym, że gwiazda delektuje się jedynie najświeższymi przekąskami. 

O Boże, jak ja kocham jeść

- dodała szczere wyznanie do zdjęcia. 

Warto jednak zaznaczyć, że Julia Wieniawa także regularnie ćwiczy. Wakacje to dla niej czas odpoczynku, ale jednocześnie intensywnej pracy dla własnym ciałem. Niedawno na swoim Instagramie pokazała także kolejny kadr, na którym rozciąga się i ćwiczy jogę. Zdjęcie uzupełniła szczerym wyznaniem.

 
Cieszę się ze swoich postępów w praktyce, ale w jodze nie chodzi tylko o rozciągnięcie i poprawne wykonanie asan. Najważniejsza jest akceptacja siebie, swoich wad i zalet, a także poświęcanie czasu tylko sobie

- napisała. 

Aktorka tym samym potwierdza, że w pełni akceptuje swoje ciało. Jest z niego zadowolona i jednocześnie zdaje sobie sprawę z jego ograniczeń. 

Julia Wieniawa zdradziła także nieco więcej szczegółów dotyczących jej diety. Jak teraz wygląda jadłospis gwiazdy? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.