Anna Skura pokazała imponujące zdjęcie, ale fani pytają o jej biust. Dlaczego?

Kilka miesięcy temu blogerka i podróżniczka Anna Skura po raz pierwszy została mamą. Od lat jest miłośniczką jogi, a teraz udowodniła, że niektórych rzeczy się nie zapomina. Fani patrzą jednak na jej biust.

Anna Skura przebywa na Bali 

Urlop macierzyński? Nie u niej! Anna Skura porwała się wir pracy wspólnie ze swoją malutką córeczką Melody. W ten sposób blogerka i podróżniczka udowadnia, że można być kochającą mamą, ale również spełniać się zawodowo. Obecnie gwiazda przebywa z mężem i córeczką na Bali. Niedawno spotkała się tam również z Natalią Siwiec, która była zachwycona małą Melody. 

Zobacz wideo Anna Skura rozpoczyna dzień od jogi z córką
 

Gwiazda kilka tygodni po porodzie zaczęła wracać do formy po ciąży. Jej treningi o 5 rano szokowały wszystkich! Tym razem blogerka zachwyca czymś zupełnie innym. Czym? Czytaj niżej. 

Skura staje na jednej ręce 

Ania uwielbia jogę. Na jej Instagramie możecie znaleźć mnóstwo zdjęć, na których wykonuje różne asany. To co pokazała teraz wprawia w osłupienie. Gwiazda niedawno została mamą, a już prezentuje świetną formę. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym stoi... na jednej ręce! 

 

Fani nie mogą wyjść z podziwu. My również! To co zrobiła Ania wymaga nie lada siły i jest bardzo trudne do wykonania. Mimo imponującej pozycji niektórzy z fanów zwracają uwagę na coś zupełnie innego, a mianowicie biust gwiazdy. 

Mega!! Jestem pełna podziwu, a jaki biust! Jakie ćwiczenia go tak rzeźbią? - zapytała dociekliwa fanka.

Ania postanowiła odpowiedzieć.

Haha ćwiczenia nie rzeźbią biustu tylko pan doktor - odpowiedziała blogerka.

Kolejna z fanek chciała potwierdzenia: 

Czy to oznacza operację? - zapytała.

Na ten komentarz Ania Skura już nie odpowiedziała. Nie da się ukryć, że gwiazda ma naprawdę piękny biust na tym zdjęciu, ale my i tak zwracamy większą uwagę na jej pozycję. Wow!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.