pas wbo

Więcej o:

pas wbo

• Bradley obronił pas WBO w junior półśredniej

Mistrzowskie starcie zostało przerwane po 3. rundzie, gdy Campbell oświadczył, że ma problemy z widzeniem po tym, jak w wyniku zderzenia głowami nad jego okiem pojawiło się rozcięcie. Zastopowanie walki zalecił lekarz, sugerując możliwość uszkodzenia siatkówki.

• Boks. Fonfara nokautuje i zdobywa pas WBO NABO

Tytuł WBO NABO, czyli mistrza Ameryki Północnej, jest dla mieszkającego od lat w Stanach Zjednoczonych Polaka największym sukcesem w zawodowej karierze. Fonfara ma w swoim dorobku również młodzieżowe mistrzostwo świata w wersji WBC. Sobotnia wygrana

• Boks. Lopez stracił pas WBO na rzecz Salido

Walka została przerwana przez sędziego ringowego, który uznał, że zamroczony mocnymi ciosami Lopez nie jest w stanie dalej boksować. Przed zastopowaniem pojedynku "Juanma" był liczony w piątej rundzie. Dla Lopeza sobotnia porażka była

• Boks. Przemek Majewski zdobył pas WBO NABO

W drodze po wygraną Polak dwukrotnie posłał swojego rywala na deski. Ostatecznie, po dziesięciu zakontraktowanych rundach, wszyscy trzej sędziowie punktowali na korzyść Majewskiego: 100-88, 100-89, 100-89. Stawką potyczki był pas mistrza Ameryki

• Fury grozi Wachowi. "Zniszczę go psychicznie, a na końcu rozj..."

jestem młody, mam dopiero 26 lat i przyjdzie jeszcze taki dzień, gdy zostanę najlepszym zawodnikiem świata w wadze ciężkiej. Zobaczycie, że ten pojedynek nie potrwa na pełnym dystansie - dodaje były mistrz świata juniorów w boksie olimpijskim oraz pretendent do pasa WBO wagi ciężkiej. Nastroje nieco