Dwayne Johnson nie przejmuje się liczbą spożywanych kalorii. Jego cheat meal mieści się w przedziale 5000-6000 kcal!

Gdy nadejdzie pora, kiedy Dwayne Johnson wybiera się na miasto, aby spożyć swoje ulubione cheat meale, liczenie kalorii odpływa w niepamięć. Na taką ilość jedzenia może sobie pozwolić tylko "The Rock".

Dwayne „The Rock” Johnson pojawił się w jednym z ostatnich odcinków "Food&Vine" na platformie YouTube. Były wrestler opowiedział redaktorowi programu o tym, jak wyglądają jego cheat meale. Dwayne spożywa wtedy zawrotną liczbę kalorii!

 

Dwayne Johnson oszacował, ile spożywa kalorii

Podczas rozmowy, prowadzący Ray Isle zauważył, że Johnson je na co dzień zdrowo, ale nie ma oporu przed "guilty pleasure":

Ale żeby było jasne, oszukuję od czasu do czasu, czyli dwa lub trzy razy w tygodniu.

Gwiazdor dodał też, że lubi się dzielić w mediach społecznościowych zdjęciami posiłków. W pewnym momencie redaktor wpadł na pomysł, aby Johnson oszacował, jaka jest kaloryczność typowego cheat meala. Po chwili zastanowienia aktor zaczął wyliczać swoje ulubione porcje, które składają się z frytek, hamburgerów, bekonu, 18 rolek sushi oraz deserów:

Podliczając to wszystko, wychodzi coś pomiędzy 5000 a 6000 kaloriami... Uwielbiam ciasteczka, zwłaszcza te z masłem orzechowym i kawałkami czekolady.

A wszystko gwiazdor lubi doprawić... tequilą, która jest ulubionym trunkiem rodziny. 6000 kcal to zapotrzebowanie kaloryczne osoby dorosłej na prawie trzy dni! Tylko były kulturysta o tak masywnej budowie ciała oraz trenujący tak dużo może sobie pozwolić na takie "drobne" dietetyczne oszustwo. 

Dwayne Johnson miał wystartować z nowym biznesem

W marcu tego roku miała miejsce premiera nowej marki należącej do gwiazdy serii "Jumanji". Niestety, otwarcie biznesu zbiegło się w czasie z wybuchem epidemii koronawirusa. Dwayne z tego powodu miał w pewien sposób przeprogramować premierę. Johnson rozpoczął swoją przygodę z własną linią tequili.

Zobacz wideo Dwayne Johnson opowiada o swoim treningu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.