Anna Skura znów udowodniła, że jest w świetnej formie. Wykonała ćwiczenie, które sprawiłoby trudność niejednej trenerce

Anna Skura ponownie zachwyciła swoich fanów wysportowaną sylwetką. Kobieta niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko, a już wróciła do formy sprzed ciąży. Jakie ćwiczenie wykonała tym razem?

Anna Skura jest bardzo aktywną kobietą, która regularnie publikuje na swoich mediach społecznościowych swoje treningi i ćwiczenia. Pod każdym z nich dołącza motywujący tekst, który ma za zadanie zainspirować kobiety do walki o swoje ciało. Kobieta trenuje także z małą córką. Tym razem pokazała zdjęcie, które spotkało się ze sporym zainteresowaniem wśród fanów.

Anna Skura znów udowodniła, że jest w świetnej formie

Anna Skura przypomniała jeden, bardzo ważny kadr. Instagramerka pozuje na nim w jednoczęściowym stroju kąpielowym i wykonuje bardzo trudną figurę, czyli tak zwany mostek. Ta pozycja wcale nie należy do prostych, a wykonanie jej niejednokrotnie sprawia trudności także doświadczonym trenerkom fitness. 

 

Wielu jej obserwatorów dopytuje o skuteczny sposób na tak idealne ciało. Od ciąży Skury nie minęło tak dużo czasu, a ona już wróciła do formy. 

Aneczka, jak pięknie <3 ściskam Cię
Ale ciało! Ogień! ????
Masz przepiękne ciało, kobieto

- komentowali pod zdjęciem. 

Jak widać, Anna Skura znów rozbudziła zmysły swoich fanów i pokazała, w jak dobrej jest kondycji. 34-latka regularnie publikuje zdjęcia ze swoich podróży i kolejnych wyzwań. Jej kadry spotykają się ze sporym zainteresowaniem ze strony obserwatorów, którzy żywo reagują na prezentowane przez nią treści. 

Anna Skura pokazała swój trening z córką. To ciekawe doświadczenie, która pokazuje prawdziwą twarz macierzyństwa:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.