Hailey Bieber pokazała, jak wygląda jej wegański posiłek. Są w nim frytki i... hamburgery

Hailey Bieber na Instagramie przyznała, że choć nie jest wegetarianką ani weganką, to coraz częściej stara się jeść produkty bezmięsne. Na InstaStories pojawiła się relacja, w której widać jej wegański posiłek. Byliśmy pewni, że zwykły hamburger!

Coraz więcej gwiazd świadomie rezygnuje z jedzenia mięsa, a niektóre z nich posuwają się nawet o krok dalej i całkowicie wyrzucają ze swojej diety produkty odzwierzęce. Hailey Bieber, choć jak sama przyznała, nie jest ani weganką, ani wegetarianką również raz na jakiś czas wybiera takie dania. To, co je żona Justina Biebera nieźle nas zdziwiło! 

Hailey Bieber je wegański fast food 

Jeszcze do niedawna raczej nie było mowy o tym, by wegański fast food miał rację bytu. Na przestrzeni czasu to bardzo się zmieniło. Otwiera się coraz więcej knajp. W jednej z nich posiłek zjadła Hailey Bieber. 

Hailey Bieber pokazała swój wegański posiłekHailey Bieber pokazała swój wegański posiłek www.instagram.com/haileybieber/

Jak widać na załączonym obrazku, posiłek Hailey z wyglądu przypomina klasycznego burgera z frytkami. Prawdą natomiast jest, że wszystkie produkty, które zostały wykorzystane do jego przygotowania są bezmięsne, a także nie zawierają żadnych produktów odzwierzęcych. Co więcej, gdyby to był klasyczny burger, z pewnością miałby mnóstwo kalorii, a w wersji wegańskiej ta kaloryczność jest zdecydowanie niższa. 

Gwiazdy na diecie wegańskiej 

Coraz więcej znanych osób decyduje się na dietę wegetariańską, bądź wegańską. Do grona takich gwiazd zaliczają się: Miley Cyrus, Jenna Dewan, Ariana Grande, Carrie Underwood, Pamela Anderson, Ellen DeGeneres i wiele innych. Serena Williams przyznała, że przeszła na weganizm po urodzeniu córki, z kolei Meghan Markle mocno przestrzegała tej samej diety za czasów, kiedy była aktorką. 

Również w Polsce sporo gwiazd rezygnuje z jedzenia mięsa. U tych osób nie zobaczycie go na talerzu: Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Górniak, Joanna Krupa, Zofia Zborowska i wiele innych. 

Zobacz też, kto namówił Radosława Majdana do diety wegetariańskiej. Nie była to jego żona. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.