Katie Holmes szczerze o korzyściach z treningu. Ćwiczy z 13-letnią Suri. "To zawsze poprawia mi humor"

Katie Holmes w tym roku skończy 40 lat. Aktorka wciąż pozostaje w świetnej formie i otwarcie przyznaje, że nie zamęcza się katorżniczymi ćwiczeniami. Treningi dodają jej pewności siebie i sprawiają, że czuje się zdrowsza.

Katie Holmes od zawsze jest aktywna fizycznie. Jej rola w filmie "Batman. Początek" jest już niemal kultowa, a forma i figura, którą w nim zaprezentowała, robiła wrażenie. 

Katie Holmes szczerze o swoich treningach 

Katie Holmes przyznała, że w przeszłości traktowała wszelką aktywność fizyczną i treningi jako smutną konieczność. Uważała, że najlepiej będzie, jeśli będzie ćwiczyć aż pięć razy w tygodniu. Wszystko jednak zmieniło się w momencie, gdy zrewidowała swoje poglądy. 

 
Zmieniłam myślenie. Kiedyś wywierałam na sobie ogromną presję i mówiłam: "Och, musisz ćwiczyć pięć razy w tym tygodniu", a potem zdecydowałam, że chciałabym czerpać z tego przyjemność i radość i zaczęłam traktować to w kategoriach dbania o siebie

- wyznała. 

Aktorka przyznaje także, że najbardziej lubi kolarstwo, jogę i boks. W 2007 roku udało się jej przebiec maraton. Obecnie nie pokonuje już takich odległości. 

Myślę, że to zawsze poprawia mi humor, ponieważ nawet jeśli będę ćwiczyła pięć minut,  to jest to lepsze niż siedzenie na kanapie. Gdy jestem czymś zestresowana, to zawsze działa. I mogę znów zacząć myśleć jasno

- dodała w rozmowie z PureWow.

Katie Holmes otwarcie także mówi o tym, że coraz częściej zdarza się jej ćwiczyć ze swoją 13-letnią córką, Suri. 

Czasami ćwiczę z moją córką. To zależy tylko od dnia. Mamy odmienną kondycję, ale staramy się łączyć nasze ćwiczenia. Nie zmuszam jej jednak, by ze mną trenowała

- dodała.

Obecnie aktorka stara się ćwiczyć cztery razy w tygodniu. Wciąż uwielbia boks, jogę, często chodzi na lekcje tańca. Codziennie rano poświęca 20 minut na stworzenie listy, na której umieszcza rzeczy, za które jest wdzięczna. Często słucha także uspokajającej muzyki. 

Tak ćwiczy Dwayne Johnson. Intensywny trening to dla niego podstawa: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.