Anna i Piotr Lewandowscy podzielili się radosną nowiną. Spodziewają się drugiego dziecka!

Robert i Anna Lewandowscy ogłosili, że po raz drugi zostaną rodzicami. Wkrótce Klara zostanie starszą siostrą!

Anna i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami 2-letniej Klary. Podczas ostatniego meczu Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus Robert potwierdził, że spodziewają się drugiego dziecka! 

 

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży!

Wesołą nowiną para podzieliła się w mediach społecznościowych, gdzie od razu pojawiły się gratulacje od fanów. Lewandowski obwieścił światu, że po raz drugi zostanie tatą w symboliczny sposób: po strzelonej bramce wykonał charakterystyczny dla piłkarzy gest, który oznacza powiększenie rodziny. Zaraz po tym, pojawiły się zdjęcia z meczu na Instagramach Anny i "Lewego". Para dostała gratulacje od wielu gwiazd:

Cudowne wieści. Gratulacje.
Wspaniale. Gratulujemy.
Cudownie. Gratulacje! 

- czytamy pod wpisem Lewandowskiego.

Rodzina Lewandowskich wkrótce się powiększy

Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się spekulacje na temat drugiej ciąży Anny. Do wczoraj informacja nie została oficjalnie potwierdzona. Fani Lewandowskich dowiedzieli się o radosnej nowinie w środę wieczorem, po strzeleniu przez Roberta 21 bramki w tym sezonie. 

Anna przez ostatnie tygodnie skrywała ciążowy brzuszek pod obszernymi płaszczami i dobrze dobranymi stylizacjami. Lewandowska w "Przerwie na kawę" podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat powiększenia rodziny. 

Wkrótce po meczu na Instagramie Lewandowskiego pojawiło się kolejne zdjęcie, które Robert podpisał:

First photo of the 3 of us.

- piłkarz nie kryje swojej radości.

Robert Lewandowski po raz drugi zostanie tatąRobert Lewandowski po raz drugi zostanie tatą Robert Lewandowski - Instagram

Szczęśliwej parze składamy serdeczne gratulacje! 

Co Anna Lewandowska mówiła o drugim dziecku? Zobacz wywiad z trenerką w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.