mecz

Więcej o:

mecz

• Mistrzowie świata odpadają. Życiowy mecz Rubio to za mało

Lillard, mistrzowie olimpijscy powiększyli przewagę, znów zaczęli kontrolować mecz. Kolejny zryw Rubio, który w czwartej kwarcie rzucił 11 punktów i w sumie zdobył aż 38, nie wystarczył. Amerykanie wygrali 95:81, to koniec turnieju dla mistrzów świata z Hiszpanii. USA ucieka, Hiszpania goni. I odwrotnie

• Kiedy kolejny mecz polskich siatkarzy na igrzyskach olimpijskich w Tokio?

Sajdak, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann. Kolejne zwycięstwo polskich siatkarzy. Pozostał jeszcze tylko jeden mecz grupowy Na szczęście nie wszystko jeszcze stracone. W grze pozostają nadal polscy siatkarze, którzy, pomimo potknięcia w pierwszy meczu, bardzo dobrze radzą sobie w Tokio. Polacy są

• Dramatyczny mecz i rekord sezonu w Gdyni! Najwięcej możliwych gemów

Kristina Kuczowa i Jekaterina Gorgodze zapewniły BNP Paribas Poland Open miejsce w statystycznych podsumowaniach sezonu WTA . Do tej pory najdłuższy mecz w 2021 roku rozegrały w Rzymie Sara Sorribes-Tormo i Camila Giorgi - 7:6, 6:7, 7:5 w 3 godziny i 51 minut. Rekord długości meczu cyklu WTA w

• Vital Heynen bardzo mocno podsumował mecz Polska - Francja

medalu. Niestety zawiedli i przegrali z Francją 2:3. Heynen: Czuję się jak g**** - Byliśmy w stanie kontrolować mecz w trzech pierwszych setach. W czwartym rywale zaczęli grać lepiej. Nasz każdy błąd ważył podwójnie. Od czwartego seta Francuzi byli lepsi i dlatego przegraliśmy - powiedział Vital Heynen

• Łukasz Piszczek zadebiutował w nowym klubie, ale burza przerwała mecz

meczu towarzyskim z KS Unią Turza Śląska (1:0). Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Damian Baron. Ze względu na występujące lokalnie burze mecz został przerwany około 75'" - czytamy na instagramowym profilu klubu. "Zobaczyć Łukasza Piszczka grającego w koszulce LKS-u Goczałkowice-Zdrój to

• Bartosz Kurek zagrał słabszy mecz i mówi: Fajnie

Wilfredo Leon był najlepszym graczem reprezentacji Polski w wygranym 3:0 (25:22, 25:21, 26:24) meczu z Japonią . Natomiast wyraźnie słabiej niż w poprzednich meczach wypadł Bartosz Kurek . Tym razem skończył tylko 9/23 ataków, co daje 39-procentową skuteczność. To wynik zdecydowanie gorszy