mecz

Więcej o:

mecz

• Cezary Kulesza komentuje mecz Albania - Polska

dla Polski spotkanie zostało przerwane na ponad 15 minut z powodu zachowania albańskich kibiców . Ostatecznie reprezentacja Polski wygrała 1:0. Tuż po meczu głosu zabrał Cezary Kulesza , nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej . - Mamy to! Za nami mecz w bardzo trudnych warunkach, ale

• Legia została ukarana przez UEFA za mecz Leicester City

dobre okazje do zmiany wyniku, ale brakowało skuteczności. UEFA ukarała Legię Warszawa za mecz z Leicester! Komisja Kontroli Etyki i Dyscypliny UEFA podjęła decyzję o ukaraniu Legii Warszawa po meczu z Leicester. Tym razem nie chodzi jednak o zachowanie kibiców podczas spotkania, a o niedrożne ciągi

• Niemieckie media bezlitosne dla Polaka. "Zamroczenie, najgorszy mecz"

. minucie dobili gości. Wynik na 4:1 ustalił ponownie Burkardt, wykorzystując podanie Onisiwo. Niemcy ocenili Gikiewicza i Gumnego za mecz z Mainz. "Wyglądaliśmy jak nowicjusze" Porażka Augsburga byłaby z pewnością wyższa gdyby nie postawa Rafała Gikiewicza. "Wybronił kilka strzałów

• Znamy ceny biletów na mecz Polaków z Węgrami. Decydujący mecz el. MŚ 2022

uwagę, że starcie to może decydować o zapewnieniu sobie rozstawienia w barażach, drużyna Paulo Sousy będzie miała przed sobą trudne zadanie. PZPN podał ceny biletów na mecz z Węgrami Polski Związek Piłki Nożnej w czwartek podał szczegóły dotyczące biletów na starcie z Węgrami , które odbędzie się 15

• Skandaliczny mecz serbskiego tenisisty. "Przebieg meczu mówi wiele" [WIDEO]

. Ustawiony mecz tenisa? Przed rozpoczęciem spotkania faworytem bukmacherów był Nikola Milojević. Tuż przed rozpoczęciem spotkania notowania w tym meczu gwałtownie jednak się zmieniły i to Carlos Gimeno Valero był faworytem. "Od czasu do czasu piszemy Wam o podejrzanych spotkaniach lub zawieszeniach

• FIFA reaguje na mecz Albania - Polska! Stanowczo

We wtorek reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Albanię 1:0 i mocno zbliżyła się do gry w barażach o awans na mundial, który za rok odbędzie się w Katarze. W 77. minucie jedynego gola dla drużyny Paulo Sousy strzelił Karol Świderski . Tuż po trafieniu napastnika PAOK-u mecz

• Koszmarny mecz Gumnego w Bundeslidze. "Ależ klops"

Mainz już w 10. minucie objął prowadzenie. Fatalnie wówczas zachował się Gumny , który nie przeciął podania Silvana Widmera. Piłka najpierw przeszła przez nogi polskiego obrońcy, a następnie znalazła się przy napastniku Mainz Karimie Onisowo, który pokonał Rafała Gikiewicza . Koszmarny mecz