mecz

Więcej o:

mecz

• Cezary Kulesza komentuje mecz Albania - Polska

dla Polski spotkanie zostało przerwane na ponad 15 minut z powodu zachowania albańskich kibiców . Ostatecznie reprezentacja Polski wygrała 1:0. Tuż po meczu głosu zabrał Cezary Kulesza , nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej . - Mamy to! Za nami mecz w bardzo trudnych warunkach, ale

• Znamy ceny biletów na mecz Polaków z Węgrami. Decydujący mecz el. MŚ 2022

uwagę, że starcie to może decydować o zapewnieniu sobie rozstawienia w barażach, drużyna Paulo Sousy będzie miała przed sobą trudne zadanie. PZPN podał ceny biletów na mecz z Węgrami Polski Związek Piłki Nożnej w czwartek podał szczegóły dotyczące biletów na starcie z Węgrami , które odbędzie się 15

• Skandaliczny mecz serbskiego tenisisty. "Przebieg meczu mówi wiele" [WIDEO]

. Ustawiony mecz tenisa? Przed rozpoczęciem spotkania faworytem bukmacherów był Nikola Milojević. Tuż przed rozpoczęciem spotkania notowania w tym meczu gwałtownie jednak się zmieniły i to Carlos Gimeno Valero był faworytem. "Od czasu do czasu piszemy Wam o podejrzanych spotkaniach lub zawieszeniach

• FIFA reaguje na mecz Albania - Polska! Stanowczo

We wtorek reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Albanię 1:0 i mocno zbliżyła się do gry w barażach o awans na mundial, który za rok odbędzie się w Katarze. W 77. minucie jedynego gola dla drużyny Paulo Sousy strzelił Karol Świderski . Tuż po trafieniu napastnika PAOK-u mecz

• Mecz wymknął się spod kontroli. Strzelanina na trybunach [WIDEO]

San Jose Earthquakes oraz Cruz Azul wykorzystały przerwę na reprezentacje do tego, aby zorganizować sparing. Mimo że spotkanie nie toczyło się o żadną stawkę, to zawodnicy nie odstawiali nogi. Ostatecznie w meczu towarzyskim wygrała drużyna z Major League Soccer (2:0) po bramkach Paula Marie oraz

• Widzew odjeżdża rywalom! Mecz na szczycie wygrał w dziesiątkę

minutach mecz w Kielcach się wyrównał, ale to nie przełożyło się na większe emocje. Wręcz przeciwnie - strzałów z obu stron brakowało, ale gdy w 45. minucie piłkarze Widzewa oddali swój pierwszy strzał w całym spotkaniu, wyszli na prowadzenie. Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzał Juliusz Letniowski i trafił

• Kapitalny mecz Łomży Vive Kielce w LM! Rywale rozbici. 100 proc. Sićki!

Dla piłkarzy Łomży Vive Kielce środowy mecz ze Flensburgiem był bardzo prestiżowy. Gospodarze byli żądni rewanżu za dwie porażki z poprzednich rozgrywek, w tym tą najważniejszą - 28:31 na własnym parkiecie, która zamknęła mistrzom Polski drogę do wygrania grupy Ligi Mistrzów . Chwilę później

• Reprezentacja Polski U-21 wygrywa i czeka na mecz z Niemcami

rywala. Wynik meczu w 66. minucie ustalił Bejger, który wykorzystał dośrodkowanie Bogusza z rzutu rożnego. Kluczowy mecz Polaków w el. Euro U-21 Tym samym Polacy po czterech meczach eliminacji do mistrzostw Europy mają na swoim koncie siedem punktów i najprawdopodobniej znajdą się na 3. miejscu po

• Pożar na stadionie. Mecz "polskiej" grupy może zostać przełożony!

Na sobotę 9 października zaplanowany jest mecz pomiędzy Albanią a Anglią w ramach eliminacji mistrzostw świata 2022. Brytyjskie media informują, że do spotkania może nie dojść w pierwotnym terminie, gdyż na stadionie, na którym ma zostać rozegrane, wybuchł pożar.  Andora. Pożar na stadionie