Kuba Wesołowski od dwóch lat intensywnie ćwiczy. "Dzięki sportowi zła energia może się wydostać". Jego przemiana robi wrażenie

Kuba Wesołowski, znany z wielu ciekawych ról, od jakiegoś czas zachwyca swoją umięśnioną sylwetką. Aktor pochwalił się, jaki ma sposób na pozbycie się negatywnych emocji i zdrowe ciało.

Kuba Wesołowski w polskich produkcjach filmowych występuje od 2003 roku. Aktor występował między innymi w "Dlaczego nie!" i "Rozmowy nocą". Wielu kojarzy go także z roli granej w serialu "Na wspólnej". Obecnie artysta na swoim Instagramie chwali się wysportowaną sylwetką i udowadnia, że regularne ćwiczenia i zdrowy tryb życia mogą przyczynić się do poprawy jakości życia. Kuba regularnie uprawia sporty, a ostatnio wyjawił, na jakiej diecie opiera się jego jadłospis. 

Kuba Wesołowski udowadnia, że jest w świetnej formie

Kuba Wesołowski wiele uwagi przykłada do regularnego uprawiania sportów. Często uczestniczy także w akcjach, które promują aktywność fizyczną i szeroko pojęte zdrowie. Na jego Instagramie znajduje się wiele zdjęć, które pokazują, jak wysportowany w ostatnim czasie jest aktor. 

 

Artysta od dwóch lat intensywnie ćwiczy: biega, jeździ rowerem, uprawia snowboard i gra w piłkę nożną. Każdy wolny czas stara się spędzać aktywnie.

Mój zawód i mój sposób bycia na co dzień sprawia, że potrzebuję takich wentyli bezpieczeństwa. I sport bez wątpienia takim wentylem jest, i to jest coś, dzięki czemu ta zła energia i negatywne emocje mogą się z ciała wydostać. Jestem po prostu facetem, który lubi się ścigać- jak każdy mężczyzna tutaj obecny. Natomiast dla mnie wynik końcowy biegu jest ważny. Nie tylko po to, żebym się dobrze poczuł.

- zdradził w rozmowie

Kuba Wesołowski, jak i cała jego rodzina, od ponad dwóch lat testuje także pudełkowy catering dietetyczny. 

Ja jestem w nich zakochany, więc to jest coś, co praktykuję. Nie wiem, czy to jest w jakimkolwiek trendzie, ale to jest coś, co sprawia mi przyjemność

- dodał szczerze. 

Aktor porzucił także swój przykry nałóg, palenie. Przerzucił się się na elektroniczne papierosy. Niejednokrotnie stwierdzał, że ogromnie przeszkadza mu to w uprawianiu sportów i znacznie osłabia jego organizm. 

Także Mamiko Yoko prowadzi aktywny tryb życia. Jej trening zobaczycie tutaj: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.