Patricia Kazadi rusza z wyzwaniem. Chce zwalczyć swoje kompleksy i zadbać o siebie

Patricia Kazadi poinformowała na swoim Instagramie, że rozpoczyna wyzwanie mające na celu zbudowanie samoakceptacji oraz nauczenie się szacunku do swojego ciała. W związku z tym opublikowała filmik, który spowodował, że musiała wyjść nieco ze swojej strefy komfortu. Okazuje się także, że to Ewa Chodakowska zainspirowała ją do działania.
Zobacz wideo

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o samoakceptacji i zwalczaniu kompleksów. Coraz częściej, znane nazwiska świata show-biznesu, pokazują niedoskonałości swojego ciała, udowadniając, że ich wizerunek w kolorowych czasopismach znacznie odbiega od tego realnego. Jedną z gwiazd, która regularnie szerzy w internecie kult samoakceptacji jest Aleksandra Domańska. Jednak grono takich kobiet nieustannie się powiększa.

Patricia Kazadi rusza z wyzwaniem #kazadiSELFCAREchallenge

Patricia Kazadi na swoim Instagramie ogłosiła, że startuje z wyzwaniem #kazadiSELFCAREchallenge, do którego zainspirowała ją sama Ewa Chodakowska. Patricia przez najbliższe 6 miesięcy wraz ze swoimi obserwatorkami nauczy się dbać o siebie i swoje ciało. Na swoim Instagramie opisała zasady swojego wyzwania.

- "Pomysł na challenge rodził się w mojej głowie od dłuższego czasu. Ostatnie 3 lata to czas gdzie troszkę o sobie zapomniałam. Skupiając się na uszczęśliwianiu innych, zapomniałam o tym co sprawia mi radość, swoich pasjach, o zdrowiu, o swoim ciele. Podczas projektu pragnę uleczyć i zadbać o każdy z aspektów, składających się na mnie jako całość. Gdy dbasz o siebie, jesteś dla siebie priorytetem tym więcej możesz dać z siebie innym. Chcę nauczyć się miłości i szacunku do siebie. Pierwszym etapem jest moje ciało. Za namową @chodakowskaewa wrzucam before a nie after. Tu nie chodzi o odchudzanie, zależy mi na samoakceptacji, żeby czuć się dobrze w swoim ciele i być może swoją historią dodać odwagi innym. Pamiętajmy, że to ile ważymy, jaki mamy rozmiar nie definiuje naszej wartości. Jednak ważne by czuć się zdrowo i być w formie. Cały czas uczę się miłości do siebie, to jest w dalszym ciągu droga na której jestem. Ten post i ten filmik chociaż dodaję go z drżącym sercem i nie jest to dla mnie komfortowe- to duży krok w kierunku #selflove, który być może będzie również krokiem i drogą dla Was - dla osób, które zatraciły bycie dla siebie priorytetem. Czas to zmienić! Oficjalnie zatem rozpoczynam #kazadiSELFCAREchallenge Wyzwanie będzie trwało przez 6 miesięcy, do końca roku. Harmonogram na dany miesiąc będę publikowała 1 dnia każdego miesiąca. Jestem baaaardzo podekscytowana! To nasz czas" - napisała Patricia Kazadi.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.