Aleksandra Domańska chce motywować kobiety, pokazując swoje nieidealne ciało

Aleksandra Domańska już od dłuższego czasu pokazuje na swoim Instagramie, że ma ogromny dystans do siebie oraz swojego ciała, które akceptuje w stu procentach. Teraz, aktorka postanowiła zachęcić kobiety, by się kochały i akceptowały, pokazując na Instagramie swoje zdjęcia i zdradzając, ile waży.
Zobacz wideo

Od jakiegoś czasu, w social mediach panuje trend na pokazywanie swojego ciała bez filtrów i Photoshopa, ukazujące wszelkie niedoskonałości, co w idealnym świecie Instagrama jest dość odważną modą. Coraz więcej znanych nazwisk polskiego show-biznesu również obnaża w sieci swoje niedoskonałości, udowadniając, że nikt z nas nie jest idealny, a ich realny wygląd znacznie odbiega od tego z pierwszych stron kolorowych magazynów. Aleksandra Domańska jest jedną z tych gwiazd, która absolutnie nie boi się pokazywać w sieci swoich niedoskonałości, ucząc kobiety pewności siebie.  

Aleksandra Domańska stworzyła akcję, która ma zachęcać dziewczyny do samoakceptacji

W ramach akcji #ciałoboginizanicsięniewini, którą wspierają m.in. Ela Romanowska i Karolina Malinowska, Aleksandra Domańska zamieściła na swoim InstaStory zdjęcia pokazujące fałdki na jej brzuchu oraz cellulit na nogach. Aktorka zdradziła przy okazji również, że waży 63 kilogramy.

- "Wymyśliłam hasztag #ciałoboginizanicsięniewini oraz akcję, która ma zachęcać dziewczyny do tego, żeby kochały się i akceptowały. Żeby po prostu cieszyły się życiem, a nie martwiły się tym, że jeżeli usiądą tak, to coś im będzie wystawać. Szkoda życia. Życie jest tak krótkie. Trzeba się nim cieszyć. Przechadzajmy się takie, jakie jesteśmy. Niech mi cellulit wyskakuje. Takie mam ciało. I nie nawołuję do niedbania o siebie, ale są pewne rzeczy, których nie przeskoczę. Podejmijcie to wyzwanie razem ze mną. Czujmy się swobodnie w naszych świątyniach. Każda z was jest boginią. I tyle. Ja totalnie się nią czuję" - powiedziała Aleksandra Domańska na antenie programu "Dzień Dobry TVN".

 

Jak podoba się wam akcja Oli Domańskiej? My jesteśmy jak najbardziej za! Każda kobieta powinna być pewna siebie i akceptować swoje niedoskonałości, gdyż nikt nie jest idealny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.