Anna Lewandowska poszerzyła ofertę Healthy Store by Ann o... zdrowy catering!

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa ani na moment. Niedawno otworzyła trzecią już kawiarnię Healthy Store by Ann, a teraz swoją ofertę poszerzyła o zdrowy catering, o czym poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie.
Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska niemal do perfekcji połączyła rolę mamy, sportowca oraz businesswoman i nieustannie rozwija się naukowo. Na swoim koncie ma tytuł Mistrzyni Świata i jest także wielokrotną medalistką ME i Polski w Karate Tradycyjnym. Mało kto wie, ale oprócz tego, Anna Lewandowska uzyskała dwa razy tytuł magistra oraz 56 polskich i zagranicznych certyfikatów w specjalizacjach: dietetyka, sport, motywacja i zdrowa ciąża.  Mimo, że Ania jest żoną jednego z najlepiej zarabiających polskich sportowców, nie dała przypiąć sobie plakietki WAG i z determinacją oraz sukcesami rozwija własną karierę zawodową. 

Anna Lewandowska swój pierwszy biznes zaczynała w domowej kuchni 

Jakiś czas temu, w jednym z wywiadów, Anna Lewandowska przyznała, że to ona własnymi rękami, od początku do końca tworzy receptury swoich produktów, a pierwsze batoniki robiła we własnej kuchni. W każdy swój projekt wkłada nie tylko swoje doświadczenie, ale przede wszystkim ogromne serce.

- Najstarszym, trzyletnim moim biznesem jest Foods by Ann. Jeżeli chodzi o Foods by Ann, cała historia powstania, to było od tego momentu, kiedy ja lepiłam w thermomixie batoniki. Chcę tutaj zaznaczyć, że ja nie jestem twarzą. Jest to moja marka, którą założyłam z moimi wspólnikami, z którymi prowadzimy ją i rozwijamy. Tak naprawdę zamysł i cała receptura są moje. Pamiętam, jak lepiłam batony i wkładałam je w papierowe owijki. I zaczęło się od tego, że koledzy Roberta z Bayernu częstowali się - zdradziła Anna Lewandowska.

Obecnie, jednym z jej biznesów, który niezwykle szybko podbija serca klientów jest kawiarnia Healthy Store by Ann. Obecnie, żona Roberta Lewandowskiego może pochwalić się już trzema punktami, jednak już w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne. 

Anna Lewandowska poszerzyła ofertę Healthy Store by Ann o... zdrowy catering!

Ostatnio, na swoim Instagramie, Anna Lewandowska poinformowała obserwatorów, że ofertę Healthy Store by Ann poszerzyła o catering by Ann. Jak napisała sama trenerka, jest to "nowoczesna oferta" oraz "pyszne przekąski". Patrząc na przykładowe dania, które Ania opublikowała na swoim InstaStories, prezentuje się to naprawdę smakowicie. 

Jak podoba się wam najnowszy projekt Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska poszerzyła ofertę Healthy Store by Ann o... zdrowy catering!Anna Lewandowska poszerzyła ofertę Healthy Store by Ann o... zdrowy catering! https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.