Anna Lewandowska otwiera kolejny punkt Healthy Store By Ann. Gdzie tym razem?

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa ani na moment i nieustannie rozwija każdy ze swoich biznesów. Już wkrótce pojawi się na mapie Polski pojawi się kolejna kawiarnia Healthy Store By Ann. Gdzie tym razem będzie można spróbować zdrowych przekąsek od żony Roberta Lewandowskiego?
Zobacz wideo

Już 23 maja otwarte zostanie nowe centrum handlowe na warszawskich Bielanach. To właśnie w Galerii Młociny pojawi się trzecia już kawiarnia Anny Lewandowskiej - Healthy Store By Ann. Przypomnijmy, że pierwsza kawiarnia trenerki znajduje się na warszawskim Wilanowie w budynku Royal Wilanów, który mieści się przy ulicy Franciszka Klimczaka 1, natomiast drugi Healthy Store By Ann mieści się w Poznaniu, w Galerii Posnania. 

Healthy Store By Ann w Galerii Młociny

W trzecim lokalu Healthy Store by Ann, który mieścić  będzie na warszawskich Bielanach, będzie można kupić zdrowe smoothie, soki wyciskane metodą cold press, musli, ekologiczne masła i oleje, a także wiele produktów Foods by Ann. Cała kawiarnia zajmie powierzchnię prawie 50 metrów kwadratowych i znaleźć ją będzie można w Hali Hutnik, czyli jednej z części strefy gastronomicznej, nazwanej Spotkania i Dania.

Cieszymy się, że nasz kolejny Healthy Store wystartuje właśnie w takim miejscu, jak Galeria Młociny. Nowoczesnym, przyjaznym, z ciekawą i bardzo różnorodną ofertą gastronomiczną. Z naszymi lokalizacjami celujemy w miejsca otwarte na szerokie grono odwiedzających - mówi Karol Błaszczyk, współzałożyciel Foods by Ann, portalowi propertydesign.pl.

Marka Foods by Ann powstała w 2016 roku i od samego początku podbiła serca fanów zdrowego stylu życia. Anna Lewandowska swoimi produktami pokazuje, że zdrowe żywienie to nie jest restrykcyjna dieta, niesmaczne posiłki i ciągłe wyrzeczenia.  

Możemy być pewni, że nie jest to ostatnia kawiarnia Anny Lewandowskiej, gdyż już podczas otwarcia pierwszego lokalu, trenerka podkreślała, że to dopiero początek, a ona sama pragnie, by Healthy Store by Ann stało się sieciówką obecną w miastach całej Polski. 

Healthy Store’ów w najbliższym czasie powstanie więcej. – Spodziewamy się dużego zainteresowania zarówno ze strony klientów, jak i potencjalnych partnerów. W najbliższym czasie planujemy rozwijać własne punkty sprzedaży stacjonarnej, a w dalszej perspektywie również sieć franczyzową - mówi Karol Błaszczyk, współzałożyciel Foods by Ann, podczas otwarcia kawiarni na Wilanowie.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.