"Dance dance dance". Ostatni odcinek nie odbędzie się w sobotę. Kiedy finał?

"Dance dance dance" to program, który przeszedł najśmielsze oczekiwania telewidzów, a także władz TVP. Taneczne show okazało się prawdziwym hitem stacji. Przed nami ostatni odcinek, który nie odbędzie się w sobotę. Kiedy finał "Dance dance dance"?
Zobacz wideo

"Dance dance dance" emitowane jest na antenie TVP 2. Do tej pory taneczne show mogliśmy oglądać w każdą sobotę o godz. 20:05. Tym razem transmisja została przełożona na inny dzień. Dlaczego? Powodem są święta Wielkanocne, które zaczynają się już w tym tygodniu. Władzie TVP postanowiły przenieść ostatni odcinek na inny dzień. Jaki? 

Kiedy finał "Dance dance dance"? 

Finał "Dance dance dance" zostanie wyemitowany na antenie TVP w Niedzielę Wielkanocną tj, 21 kwietnia o godz. 20:05. Prawdopodobnie w tym dniu stacja liczy na jeszcze większą oglądalność niż do tej pory.

Okazuje się, że "Dance dance dance" telewidzowie pokochali już wkrótce, będziemy mogli mówić o kolejnej edycji. Z tego, co dowiedziało się Party.pl druga edycja "Dance dance dance" już wiosną 2020 roku. Również prezes TVP Jacek Kurski jest zachwycony tym, jak program przyjął się w TVP 2. Zobaczcie, co powiedział Party.pl.

- Na chwilę obecną jestem zadowolony z wyników dotychczasowych odcinków programu „Dance, dance, dance”, który idzie jak burza. Ale najbardziej zadowolony jestem z rozmachu, rzeczywistości rozszerzonej oraz nowej jakości formalnej i wirtualnej jaką „Dance, dance, dance” wprowadził do polskiej rozrywki- w rozmowie z portalem przyznał prezes TVP.

Kto zatańczy w finale "Dance dance dance"?

W internecie aż huczało po tym, jak z programu odpadła Kasia Dziurska i Emil Gankowski. Fani byli wściekli na ocenę Idy Nowakowskiej, która przesądziła o tym, że para pożegnała się z programem. Kasia i Emil mogli jednak liczyć na wsparcie innej jurorki, a mianowicie Ewy Chodakowskiej

Kogo w takim razie zobaczymy w wielkim finale? W niedzielę 21 kwietnia zatańczą Patrycja Kazadi z siostrą Victorią, a także Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Zapowiada się naprawdę ciekawy pojedynek. Kto ostatecznie wygra "Dance dance dance"? Tego nie da się przewidzieć, bo obie pary tańczą na naprawdę wysokim poziomie. Emocje gwarantowane.

Jeżeli informacje się potwierdzą to druga edycja "Dance dance dance" już w wiosennej ramówce stacji. Kogo chcielibyście zobaczyć w show? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.