Afera u Ewy Chodakowskiej. Padły mocne słowa w kierunku trenerki

Ewa Chodakowska na Instagram wrzuciła świąteczne zdjęci z mężem i nic nic wskazywało na to, że pod postem może rozpocząć się prawdziwa burza. O co tak naprawdę poszło?

JOGA w domu dla początkujących

Ewa Chodakowska zaatakowana przez fankę na Instagramie

Święta to piękny czas. Chcemy wtedy odpocząć, trochę wyluzować i spędzić jak najwięcej czasu z rodziną. Ewa Chodakowska wielokrotnie podkreślała, że rodzina jst dla niej najważniejsza. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym trenerka przytula się czule z mężem. 

Jednej z fanek średnio spodobała się stylizacja gwiazdy i napisała tak:

Hahaha, Ewa czekasz na święta w czapce i rękawiczkach na podłodze? Ludzie! Instalukier jest tak samo niezdrowy.

Trenerka nie pozostawiła komentarza bez swojej odpowiedzi. 

Minutę wcześniej weszłam do domu. Usiadłam przy kominku zagrzać się z mężem. Moja sisi złapała za tel i cyknęła fotkę na spontanie (mój mąż tak nie pozuje, nie cierpi zdjęć). Uważasz, że wszyscy kłamią? - czytamy w odpowiedzi.

Odpowiedź Ewy Chodakowskiej wywołała prawdziwą burzę. Dlaczego? Czytajcie dalej. 

"Usiadłam przy kominku się zagrzać..." przy nierozpalonym kominku, litości... - dogryzła jej kolejna obserwatorka.

Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek - jak polskie gwiazdy spędziły święta?

Afera nabrała takiego tempa, że obserwatorki Chodakowskiej kłóciły się już nie tylko z trenerką, ale również między sobą.

A do tego wszystkiego razi mnie u właścicielki tego profilu ta jej ciągła demagogia, przy tym powoływanie się na świętości i chowanie się za świętości przy jednoczesnym świeceniu prawie gołym tyłkiem itp. (to się niestety nie trzyma "kupy"....), a jeszcze czasami pojawiają się elementy brania na litość.... To wszystko trąci niestety manipulacją oraz jakimiś nieudolnymi metodami, które powodują odwrotny negatywny skutek.... W rezultacie tego wszystkiego nasza bohaterka czasami sprawia wrażenie nie radzenia sobie z tym za co co się bierze oraz że ją to wszystko trochę przerasta - co już wiele osób zauważyło.... Rozsądna osoba, która ma umiar oraz umiejętność wyciągania wniosków, jeżeli byłaby w takiej sytuacji - spauzowała by troszkę i zachowałaby więcej umiaru i rozsądku.... Ale do takich osób raczej ta osoba się nie zalicza - jak widać i to bardzo wyraźnie to widać..... Dla mnie ta osoba sama powinna się wybrać na dobrą psychoterapię, bo dla dobrego psychologa od razu rzuca się w oczy, że ma problemy z samą sobą, a dopiero po tym brać się za pouczanie innych - bo obecnie efekt jest opłakany niestety......Reakcje i zachowania tej osoby i jej grupy są ewidentnie zbyt agresywne i zbyt toksyczne - i nie jest to absolutnie żaden dobry przykład do naśladowania..... - za jaki to przykład chcą uchodzić...

Jedna z fanek posunęła się nawet do tego, że porównała Ewę do Hitlera. 

Chodakowska - jesteś gorsza niż Hitler..... Mogłabyś wreszcie przestać siać swoją zakłamaną propagandę i prać naiwnym kobitom mózgi... A najbardziej chodzi przecież w tym wszystkim o kasę, nieprawdaż... Smutne słowa prawdy...

W opisie pod zdjęciem pojawił się krótki komentarz Ewy Chodakowskiej, który odnosi się do całej afery. Zobaczcie co napisała. 

W Wigilie pod zdjęciem - na którym nie było widać płomienia w kominku, zdjęcie nr 2 - napisałam, ze wciąż jestem w rękawiczkach i czapce, bo tyle co weszłam do Siostry i grzeje się przy kominku.. W komentarzu przeczytałam: "Usiadłam przy kominku się zagrzać..." przy nierozpalonym kominku, litości... Chodakowska - jesteś gorsza niż Hitler..... Mogłabyś wreszcie przestać siać swoją zakłamaną propagandę i prać naiwnym kobitom mózgi... A najbardziej chodzi przecież w tym wszystkim o kasę, nieprawdaż... Smutne słowa prawdy...” Smutni są Ci, których umysł jest zatruty nienawiścią NIE DO MNIE - bo zakładam ze to nic personalnego - ale do świata.. Ze szczerego serca współczuje... Nie muszę kolorować chwil, które wrzucam.. te są zawsze prawdziwie kolorowe.

Czy brak ognia w kominku rzeczywiście mógł być powodem do takiej afery, czy może chodziło o coś więcej? 

Sara Boruc spodziewa się kolejnego dziecka! Trudno uwierzyć, że jej ciąża jest już tak zaawansowana!

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.