Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek - jak polskie gwiazdy spędziły święta?

Tradycyjnie, rodzinnie, w miłej, leniwej atmosferze. Mimo, że polskie gwiazdy oddały się świętowaniu na dobre, nie zapomniały jednak o życzeniach dla swoich fanów. Zobaczcie, czego nam życzą!

Boże Narodzenie według Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska, spędziła święta Bożego Narodzenia w swoim rodzinnym, malowniczym Sanoku, w otoczeniu najbliższych. Na zdjęciach na Instagramie chwaliła się pełnymi spokoju, relaksu, leniwymi chwilami z rodziną. Nie obeszło się bez złośliwych komentarzy ze strony hejterów, ale mamy nadzieję, że to nie popsuło świątecznej atmosfery i trenerka spędziła miło czas. Tym bardziej, że wyjątkowo lubi te święta:

Cały rok czekam na święta.. bez cienia przesady ?? jak mały dzieciak ekscytuje się już od września myśląc, AAAAA!! JUŻ ZA CHWILE ŚWIĘTA ?? ???? To jedyny okres w roku, kiedy moja CAŁA, ale to CALUTKA rodzina - rodzice, dwie siostry i brat, ze swoimi połówkami i dziećmi - łącznie 15 osób - spędzamy ze sobą czas.. Ogrom miłości.. tysiące przytulanek.. miliony ciepłych słów .. masa wspomnień.. a wszystko od serca..
 

Życzenia od Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska również spędziła udane święta w otoczeniu najbliższych. Jak widać na zdjęciach, które opublikowała na Instagramie, był to dla niej czas relaksu, kiedy mogła zwolnić szalone tempo swojego codziennego życia i m.in.: beztrosko bawić się ze swoją córką Klarą w śniegu. W komentarzu pod jednym ze zdjęć, przyznała się, że nieco pofolgowała przy stole. No ale w końcu czym byłaby Gwiazdka bez tradycyjnych świątecznych potraw? Swoim fanom, wraz z mężem Robertem Lewandowskim, Anna złożyła wspaniałe życzenia: 

Życzymy Wam, aby te wyjątkowe chwile spędzone w gronie najbliższych dodały Wam siły, wytrwałości i energii do spełniania najskrytszych marzeń i zmotywowały do pokonywania przeszkód dnia codziennego. Życzymy Wam, abyście dzielnie podążali własną drogą do szczęścia. Życzymy Wam, abyście w każdym Waszym dniu znajdowali jak najwięcej powodów do uśmiechu i radości. Życzymy Wam, aby otaczała Was miłość, życzliwość i dobro.
 

Elegancka Gwiazdka Małgorzaty Rozenek-Majdan 

Małgorzata Rozenek spędziła Święta Bożego Narodzenia razem z mężem - Radosławem Majdanem i synami. Pod choinką nie zabrakło prezentów, a na ustach wszystkich - uśmiechów. Perfekcyjna Pani Domu złożyła swoim fanom wspaniałe życzenia:

Kochani, z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy Wam życzyć miłości, spokoju i zdrowia, czasu dla Najbliższych i energii do realizacji Waszych planów. Spędźcie ten czas ze wszystkimi, których kochacie. Wesołych Świąt.
 

Ale to jeszcze nie koniec odpoczynku. Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z warszawskiego lotniska Chopina. Rodzina Rozenków postanowiła więc nieco przedłużyć czas relaksu i wybrała się na wakacje. Dokąd? tego jeszcze nie wiemy, ale czekamy z niecierpliwością na pierwsze relacje z wyjazdu. Przydałoby nam się trochę zdjęć z ciepłych lub zaśnieżonych miejsc, bo jak na razie pogoda w Polsce przypomina bardziej jesień, niż zimę. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.