Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini. Fani patrzą tylko na brzuch

Po tym jak w sieci pojawiło się zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem Małgorzaty Rozenek-Majdan zewsząd posypały się gratulacje. Pytanie brzmi czy one były na pewno słuszne? Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie.

JOGA w domu dla początkujących

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?

Pierwsze podejrzenia o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiły się już na początku wakacji, jednak gwiazda nie odniosła się do tych plotek. Fani nie mieli jednak wątpliwości, że Perfekcyjna Pani domu jest w ciąży, kiedy zobaczyli to zdjęcie. Jej menadżer w rozmowie z Plotkiem.pl powiedział, że Małgorzata sama poinformuje o tym, czy spodziewa się dziecka czy nie. Póki co na Instagramie pokazuje seksowne zdjęcia w bikini. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini 

Niektóre z gwiazd zrezygnowały z tradycyjnego spędzenia świąt Bożego Narodzenia, na rzecz wakacji w bajecznych miejscach. Do tego grona zalicza się Radosław Majdan z żoną Małgosią i dziećmi. Cała czwórka poleciała na Zanzibar

 

Gwiazda na lotnisko wybrała luźną stylizację, która anie nie uwydatniła jej podobno ciążowych krągłości, ani też nie podkreśliła szczupłego ciała. Nie trzeba było jednak długo czekać żeby Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w bikini. Wszyscy patrzą na jej brzuch. 

 

Jak widać na zdjęciu powyżej póki co chyba nie ma mowy o ciąży, bo Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się płaskim brzuchem. Fani nie mogą wyjść z podziwu patrząc na figurę gwiazdy, jednak niektórzy twierdzą, że to i tak Photoshop. 

Jedna z fanek napisała, że na zdjęciu gdzie widoczny jest cały brzuch widać jakby ktoś majstrował w programie graficznym. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła nie odpowiadać na zaczepny komentarz. 

Jak widać forma Perfekcyjnej Pani domu jest naprawdę perfekcyjna.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.