Małgorzata Rozenek-Majdan jednak jest w ciąży? Dopasowana stylizacja podkreśliła brzuszek

O ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan plotkuje się już od dłuższego czasu, jednak gwiazda TVN do tej pory nie potwierdziła tej informacji. Czy dopasowana sukienka zrobiła to za nią?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? 

Plotki o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan w mediach są już od dłuższego czasu. Nawet jej menadżer komentował te doniesienia na jednym z portali plotkarskich. 

Na razie nie będziemy komentować tych informacji. Jeśli Małgosia będzie chciała zabrać głos w tej sprawie, zrobi to w swoich social mediach - powiedział Plotkowi Wiktor Krajewski. 

Póki co Małgorzata Rozenek-Majdan nie zabrała głosu w tej sprawie, ale podczas balu charytatywnego, który prowadziła zdradziła ją obcisła sukienka, która uwydatniła okrągły brzuszek. Oczywiście na profilach Rozenek i Majdana znajdziecie fotki, na których gwiazda TVN zasłania okolice brzucha podkładką lub torebką. Skąd więc wiadomo, że ten brzuszek się zaokrąglił? 

 

Hotel, w którym odbywała się dobroczynna impreza na swoim profilu na Facebooku opublikował zdjęcie, na którym Małgorzata Rozenek-Majdan stoi bokiem. To właśnie na nim widać, że Perfekcyjna Pani domu zaokrągliła się w okolicach brzucha. 

Perfekcyjna Pani Domu nie potwierdziła informacji o ciąży 

Choć o ciąży Rozenek przeczytamy już na wielu portalach plotkarskich, to gwiazda do tej pory nie potwierdziła tej informacji. Jej fani również są czujni i już pod jej najnowszymi zdjęciami składają gratulacje i piszą, że ciąża Rozenek-Majdan służy i wygląda świetnie. 

 

Kiedy w końcu oficjalnie się o tym dowiemy? Zobaczymy. Pewne jest jednak to, że tą ciążą będzie żył cały internet, tak jak to zwykle bywa przy spodziewaniu się dziecka przez najbardziej popularne gwiazdy. 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? Tajemniczy wpis na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan w klinice in-vitro. Menadżer gwiazdy komentuje plotki o ciąży

 

Małgorzata Rozenek przyznała ile przytyła w ciąży: 'Potwornie mnie to zdołowało'

Nowe fotki Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołują fale komentarzy! Fani jej bronią: 'Uwielbiam tę bandę sfrustrowanych, zazdrosnych gospodyń domowych'

Więcej o: