Anja Rubik odsłoniła umięśniony brzuch. To zdjęcie robi wrażenie

Anja Rubik to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych polskich modelek w wielkim świecie mody. Gwiazda na nowym zdjęciu pokazała się w zupełnie innej wersji niż dotychczas. Jak wygląda?

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Niektórzy twierdzą, że Anja Rubik jest za chuda

Takie komentarze mogliśmy nie raz przeczytać u Anji Rubik w social mediach. Jako, że jest modelką to musi być szczupła, ale niektórzy obserwatorzy uważają, że jej sylwetka wygląda niezdrowo i po prostu źle. Innego zdania są zaś projektanci z całego świata, którzy zachwycają się nad urodą i figurą modelki. 

 

Choć modelka niejednorkotnie odsłaniała swoje ciało na zdjęciach, to chyba nikt nie zwrócił jakieś szczególnej uwagi na jej umięśniony brzuch. Dopiero na najnowszym zdjęciu widać jak mocno modelka dba o swoją formę. 

Anja Rubik odsłoniła umięśniony brzuch

Obecnie w świecie mody panuje trend na atletyczne sylwetki. Modelki spędzają wiele godzin dziennie na siłowniach żeby tylko maksymalnie ujędrnić, wzmocnić i wyrzeźbić swoje ciało. Szczególnie da się to zauważyć na wybiegu Victoria's Secret. Swoją drogą Anja Rubik również kiedyś była Aniołkiem Victoria's Secret. Wracając jednak do nowego kanonu piękna w świecie mody. Coraz częściej projektanci stawiają na zdrowe sylwetki. Rozmiar 0 nie jest już tak pożądany jak kiedyś. 

Widać, że gwiazda również uległa temu trendowi, bo jej brzuch jest naprawdę imponujący. Fani nie mogą wyjść z zachwytu.

 
NAJLEPSZY BRZUUUCH NIGDY ANJA NIE MIAŁA LEPSZEGO BRZUCHAAAAA.
Brzuch jak street workoutowiec.

Nie sposób się z tym nie zgodzić. My również jesteśmy zachwyceni tym, jak Anja Rubik teraz wygląda. Czy Anna Lewandowska i Ewa Chodakowską mają konkurencję na siłowni? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.