Pokaz Victoria's Secret 2018. Wśród modelek Kendall Jenner, Gigi Hadid i kilka nowych nazwisk

To jeden z najbardziej wyczekiwanych show tego roku. Pokaz Victoria's Secret już w grudniu. Kto pojawi się na wybiegu? Poza znanymi już Aniołkami, kilka nowych, zaskakujących nazwisk w tym modelka z bielactwem Winnie Harlow.

Pokaz Victoria's Secret 2018. Gdzie? 

Jeżeli choć trochę interesujecie się modą to z pewnością, tak jak miliony fanów na całym świecie czekacie na pokaz Victoria's Secret. To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku, które zorganizowane jest z ogromnym rozmachem. Sam pokaz to nic w porównaniu do tego, jakie show mu towarzyszy. Modelki razem lecą prywatnym samolotem do miejsca, gdzie odbędzie się pokaz. W dniu tego eventu, nie można zbyt wiele pokazywać w social mediach, bo oficjalna relacja zostanie udostępniona w sieci trochę później. Poza pięknymi, wysportowanymi modelkami na wybiegu nie zabraknie największych gwiazd muzyki. Do tej pory przybyli goście mogli posłuchać takich wykonawców jak: Jay-Z, Bruno Mars, Lady Gaga czy Taylor Swift. 

Przez bardzo długi okres czasu pokazy Victoria's Secret organizowane były w Nowym Jorku, jednak na przestrzeni lat to się zmieniło i Aniołki Victoria's Secret chodziły po wybiegu też w Londynie, Paryżu, Cannes, czy ostatnio w Szanghaju. Gdzie odbędzie się tym razem? Po kilku latach wybieg Victoria's Secret wraca do Nowego Jorku. 

 

Victoria's Secret 2018: lista modelek 

Lista modelek co roku ulega zmianie, choć jest kilka nazwisk, które na stałe są Aniołkami Victoria's Secret. Zaliczają się do nich: Candice Swanepoel, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Martha Hunt, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd, Stella Maxwell, Taylor Hill, Cindy Bruna oraz Josephine Skriver. Prawdopodobnie po dwuletniej przerwie spowodowanej przez ciążę modelki do grona Aniołków wróci Behati Prinsloo. Niestety na wybiegu w tym roku zabraknie Alessandry Ambrosio, która skupiła się na własnej marce. Niedawno Lily Aldridge ogłosiła, że musi zrezygnować z tegorocznego show, bo jest po raz drugi w ciąży. 

W zeszłym roku na wybiegu zabrakło Gigi Hadid, a także Kendall Jenner, ale obie potwierdziły, że w tym roku po raz kolejny wystąpią w gronie Aniołków Victoria's Secret. Także Bella Hadid niedawno potwierdziła swój udział. 

Kogo jeszcze zobaczymy na wybiegu? Sui He (będzie to jej 8. pokaz!), Myrthe Bolt, Lorena Rae, Cheyenne Maya Carty, Sofie Grace Rovenstine, Sadie Newman, Grace Bol (będzie to jej 2. pokaz Victoria's Secret), Barbara Palvin, Iesha Hodges, Grace Elizabeth (jest twarzą linii Pink), Herieth Paul, Alexina Graham, Toni Garrn (wraca po 5-letniej przerwie), Mayowa Nicholas, Devon Windsor, Alannah Walton, Willow Hand, Lameka Fox, Maia Cotton, Frida Aasen, Kelsey Merritt, Isilda Moreira, Georgia Fowler.

W tym roku po raz pierwszy w pokazie Victoria's Secret pójdzie także modelka z bielactwem Winnie Harlow, która jest coraz bardziej rozchwytywana w świecie mody. 

 

Niestety w tym roku podczas pokazu nie zobaczymy żadnej z polskich modelek, choć jak wiemy jest kilka nazwisk z naszego rodzimego podwórka, które marzy o tym by być w gronie Aniołków Victoria's Secret. 

Polska modelka zostanie nowym Aniołkiem Victoria's Secret?

Walczył o życie, zmagając się z dużą nadwagą. Teraz jest trenerem modelek Victoria's Secret

 

Tylko nam Sandra Kubicka powiedziała, kiedy zobaczymy ją na wybiegu Aniołków Victoria's Secret. To może być szybciej niż myślicie

Pokaz Victoria's Secret za nami, ale to o jednej modelce będzie teraz głośno. Takiego ciała jak Bella Hadid na wybiegu nie miała żadna kobieta

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.