Te gwiazdy przeszły mordercze treningi żeby przygotować się do roli. Spektakularne metamorfozy

Zawód aktora nie jest prosty. Często gwiazdy muszą zmienić swój wizerunek diametralnie. Większość z nich często do roli bardzo chudnie i musi przejść przez mordercze treningi. Zobaczcie kto musiał tak zrobić.

Katarzyna Warnke zaczęła trenować MMA 

Choć ostatecznie film "Klatka", w którym miała grać Kasia Warnke nie trafi do kin, to gwiazda bardzo mocno przygotowywała się do swojej roli. Kasia zaczęła regularnie trenować MMA, czym chwaliła się na swoim Instagramie. Dzięki tej dyscyplinie mocno wyrzeźbiła swoją sylwetkę. Może do tego filmu MMA już jej się nie przyda, ale kto wie czy w niedalekiej przyszłości nie dostanie podobnej propozycji. 

 
 

Piotr Stramowski w Pittbulu 

Piotr Stramowski choć jest aktorem już od dłuższego czasu, dał się poznać publiczności głównie jako "Miami" w filmie "Pitbull" Patryka Vegi. Na początku Pitbulla widzimy scenę, w której Stramowski namiętnie całuje się z Anną Muchą odsłaniając swoje bardzo mocno wyrzeźbione ciało. Ten widok nie dziwi, w końcu gra tam seksownego policjanta. 

Jakiś czas temu Piotr pokazał swojego trenera personalnego, który pomaga mu w przygotowaniu do ról. 

 
 

Olga Bołądź trenuje bardzo intensywnie do ról 

Olga Bołądź po raz pierwszych zaskoczyła wszystkich swoją wyrzeźbioną sylwetką w filmie "Służby specjalne". Aktorka już na plakacie wyglądała jakby całe życie trenowała. mocno wyrzeźbiony brzuch i silne ręce wskazywały na to, że w filmie będzie grać naprawdę ostrą bohaterkę. 

 

Kilka lat później zagrała w kolejnym filmie, tym razem Patryka Vegi, do którego równie mocno musiała się przygotować. Tym razem treningi na siłowni przeplatała treningami pole dance, bo w "Kobietach Mafii" dała niezły pokaz swoich możliwości. 

 

Julia Kamińska wyrzeźbiła ciało 

Póki co Julii Kamińskiej nie widzieliśmy w żadnym filmie kina akcji, ale aktorka równie mocno przygotowywała się do roli w komedii. "Narzeczony na niby" to film, w którym Kamińska grała główną rolę. W jednej ze scen gwiazda pozuje w seksownej bieliźnie pokazując umięśniony brzuch. Wiemy, że jej seksowne ciało to efekt treningów, które Julia Kamińska wykonuje na siłowni Ewy Chodakowskiej

 

Małgorzata Kożuchowska w nowym filmie Patryka Vegi 

Choć tak naprawdę Małgorzata Kożuchowska nie pokazywała, że ćwiczy na siłowni, to biorąc pod uwagę jej rolę w filmie "Plagi Breslau" możemy stwierdzić, że choć trochę musiała. Gwiazda nie tylko w zwiastunie filmu wygląda na dużo szczuplejszą i bardziej ujędrnioną, ale szczególną uwagę przykuwa jej fryzura. Małgorzata Kożuchowska przeszła spektakularną metamorfozę do roli.

 
 

TVN próbował zrobić z niej damę, ale się nie udało. Jak teraz wygląda Patrycja Karczewska?

Deynn pokazała jak wyglądała zanim poznała Daniela. Diametralna różnica w jej wyglądzie

 

Kim Kardashian skończyła 38 lat. Kendall pokazała wideo, którego do tej pory nikt nie widział

Fani twierdzą, że Doda przesadza z odchudzaniem. Gwiazda publikuje stare zdjęcie i kończy dyskusję

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.