Nazywana była najbrzydszą z Kardashianek. Po ciąży Khloe Kardashian zmieniła się diametralnie

Khloe Kardashian przez zagraniczne media długo nazywana była "najbrzydszą z Kardashianek". Głównym powodem była jej nadwaga. Po urodzeniu dziecka celebrytka jest nie do poznania.

Khloe Kardashian została mamą 

Khloe Kardashian, jak jej młodsza siostra pokazała brzuch miesiąc po porodzie. Takiego widoku się nie spodziewaliśmy

Ciąża Khloe Kardashian przez długi okres czasu była owiana tajemnicą. Zresztą u Kardashianów to nic nowego, bo Kylie Jenner praktycznie do samego rozwiązania ukrywała, że spodziewa się dziecka. Siostry urodziły w bardzo podobnym czasie, jednak Khloe musiała zmierzyć się jeszcze z jednym - zdradą swojego partnera. Zagraniczne media pisały o tym praktycznie codziennie, a ciężarna Kardashianka musiała podjąć jakąś decyzję. Ostatecznie para jest razem i oboje spełniają się jako rodzice wychowując małą True Thompson. 

 

True przyszła na świat 12 kwietnia tego roku. Od jej narodzin minęło już prawie pół roku. Przez ten czas Kardashiance udało się wrócić do świetnej formy. Khloe wygląda teraz lepiej niż przez całe swoje dotychczasowe życie. 

 

Kardashianki w reklamie bielizny. Udana sesja?

Khloe chwali się szczupła sylwetką 

Jakiś czas temu na jej Instagramie mogliśmy zobaczyć zdjęcia i filmiki z "przeglądem formy". Nie da się ukryć, że Khloe wygląda naprawdę dobrze. Płaski i umięśniony brzuch jest teraz jednym z jej największych atutów, tym bardziej, że kiedyś mogła o takim pomarzyć. 

 

Khloe schudła 20 kilogramów i nie przypomina siebie sprzed kilku lat. A kiedyś nazywana była najbrzydszą Kardashianką

Dlaczego udało jej się tak szybko wrócić do formy? Powodów może być wiele i nie są to prawdopodobnie dobre geny. Kardashianka długo w ciąży trenowała, co nie koniecznie pochwalali jej fani, ale jak widać na świat przyszła zdrowa córeczka, a Khloe szybko schudła. 

 

Pod jej postami na Instagramie można przeczytać, że obecnie wygląda najlepiej z całego rodu Kardashian-Jenner. Zgadzacie się z tym? 

Teraz już wiadomo, kto zmusił Khloe Kardashian do schudnięcia. Powinna się obrazić na rodzinę?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.