Kim Kardashian w ósmej klasie wyglądała jak Drew Barrymore?

Kim Kardashian już wielokrotnie na swoim Instagramie pokazywała zdjęcia z dzieciństwa, czy czasów szkolnych. Tym razem gwiazda pochwaliła się tym jak wyglądała w ósmej klasie i porównała się do Drew Barrymore! Widzicie podobieństwo?

Kim Kardashian uwielbia pokazywać stare fotki 

Ten trend wśród gwiazd utrzymuje się już od dłuższego czasu. Znane osoby chętnie w swoich social mediach pokazują zdjęcia z dzieciństwa czy czasów szkolnych. Również Kim Kardashian zalicza się do tego grona i na swoim profilu nie raz publikowała takie fotki. Niedawno, w krótkim odstępie czasu wrzuciła kolejne dwa. Pierwsze z nich to zakończenie siódmej klasy. Widzimy na Kim z długimi włosami, w czarnej stylizacji. Wygląda naprawdę dobrze! Okazuje się, że bez operacji plastycznych i częstych wizyt w gabinetach kosmetycznych Kardashianka wyglądała naturalnie i w dodatku pięknie. 

 

Fani w komentarzach piszą jednak, że na zdjęciu, które widzicie wyżej Kim wygląda na 25 lat, a nie jak nastolatka. 

Siostry Kim Kardashian podejrzewają, że ma anoreksję "Jesteś taka chuda"

Kim Kardashian jak Drew Barrymore

Biorąc pod uwagę zamiłowanie Kim do medycy estetycznej czasem trudno sobie wyobrazić i przypomnieć, jak wyglądała bez wszystkich wypełniaczy i implantów. Fani niejednokrotnie pisali jej w komentarzach, że kiedyś wyglądała naprawdę dobrze i te wszystkie zabiegi nie były jej w ogóle potrzebne. 

Kolejne zdjęcie z przeszłości to Kim w ósmej klasie. Przez rok gwiazda diametralnie się zmieniła, głównie przez zmianę fryzury. Kardashianka ścięła włosy, a kilka pasem wypuściła ze spinek. Celebrytka pod zdjęciem napisała: 

Zakończenie ósmej klasy. Drew Barrymore była dla mnie wszystkim.
 

Kim Kardashian pochwaliła się sylwetką w bieliźnie. Jej talia wygląda już jak u Barbie?

Rzeczywiście pewne podobieństwo jest zauważalne. Co ciekawe, gwiazda oznaczyła aktorkę na fotce, a ta udostępniła to samo zdjęcie na swoim profilu. Skomentowała je tak: 

Musiałam się tym podzielić!!!! To zdjęcie jest po prostu zabawne!!!!

Jedno jest pewne, fani coraz częściej piszą swojej fance, żeby zaprzestała już jakichkolwiek operacji plastycznych, bo zaczyna wyglądać jak z gry komputerowej. Trudno się z tym nie zgodzić. 

Ciało Kim Kardashian zaczyna wyglądać jak z gry komputerowej. Co się z nią dzieje?

Kim Kardashian pokazała dziwne półnagie zdjęcie na Instagramie "Jestem bardzo nieśmiała"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.