Dawid Kownacki

Więcej o:

• Kolejny dramat Dawida Kownackiego. Jest oficjalny komunikat klubu

- Dawid Kownacki doznał kontuzji przywodziciela w pojedynku podczas ostatniego treningu w sobotę. Dawid prawdopodobnie nie będzie mógł brać udziału w meczach i treningach przez kilka tygodni - poinformowała w poniedziałek Fortuna Duesseldorf.  Kolejne problemy Kownackiego Kontuzja kolana, żmudna

• Media: Dawid Kownacki zakażony koronawirusem. Wszystko przez kolegę

W piątek Fortuna Duesseldorf poinformowała, że dwóch piłkarzy niemieckiej drużyny miało pozytywny wynik testu na koronawirusa. Teraz "Bild" informuje, że jednym z nich miałby być polski napastnik, Dawid Kownacki. Media: Dawid Kownacki z koronawirusem. Cała drużyna Fortuny Duesseldorf

• Niemieckie media o Dawidzie Kownackim: Jest wart każdego grosza

W niedzielnym spotkaniu 32. kolejki Bundesligi Fortuna Dusseldorf zremisowała z Freiburgiem 1:1, a ozdobą meczu był cudowny strzał Dawida Kownackiego. Polski napastnik strzelił gola, który uratował jego drużynie remis. Niemieckie media chwalą Kownackiego. "Bild" przyznał mu ocenę "2" - najwyższą

• Dawid Kownacki może trafić do Bundesligi

. I choć tylko 35-letni Włoch zachwyca z tego grona, to Dawid Kownacki nie dostaje zbyt wielu szans. Polak gra regularnie, ale otrzymuje szanse jedynie w końcówkach meczów. 21-latek wystąpił w 12 spotkaniach, ale na murawie przebywał łącznie zaledwie przez 160 minut. W tym czasie udało mu się strzelić gola

• Dramat Dawida Kownackiego! I to kolejny. Niemcy potwierdzają diagnozę

W sobotę Fortuna Duesseldorf zremisowała u siebie z Jahn Regensburg 1:1. W końcówce spotkania z ławki rezerwowych na boisko wszedł Jakub Piotrowski, a w kadrze w ogóle zabrakło Dawida Kownackiego. W poniedziałek Fortuna wyjaśniła absencję Polaka. Ten niestety doznał bardzo poważnej kontuzji. Jak

• Dawid Kownacki zszedł z treningu po 20 minutach

- Sytuacja Dawida Kownackiego bardzo nas martwi. To nasz kapitan, jeden z najważniejszych zawodników tej kadry, król strzelców eliminacji. Zrobimy wszystko, żeby mógł zagrać przeciwko Hiszpanom, ale jest trochę niepewności, mądrzejsi będziemy po wieczornym treningu - mówił Czesław Michniewicz

• Serie A. Dawid Kownacki wrócił do treningów

21-letni polski napastnik urazu nabawił się w minionym tygodniu podczas meczu z Fiorentiną (1:1). Dawid Kownacki doznał naderwania więzadła w stawie kolanowym i, jak informował Łukasz Wiśniowski na antenie stacji Eleven, jego przerwa miała potrwać nawet dwa tygodnie. Z tego powodu Polak nie znalazł

• Dwa gole i asysta Dawida Kownackiego

Dawid Kownacki wyszedł w podstawowym składzie i już w drugiej minucie zdobył gola. Po zgraniu głową piłki przez Verre Polak wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości. Siedem minut później były piłkarz Lecha Poznań zaliczył asystę przy trafieniu Gastona Ramireza. Z prawej strony pola karnego