Dawid Kownacki został ojcem! Pokazał urocze zdjęcie córeczki i zdradził imię

Dawid Kownacki w czwartkowe popołudnie na swoim Instagramie poinformował, że na świat przyszła jego pierwsza córka. Piłkarz nie krył wzruszenia i dumy ze swojej partnerki Aleksandry Adamczak.
Zobacz wideo

Dawid Kownacki jak na piłkarza przystało o ciąży swojej partnerki Aleksandry Adamczak, poinformował podczas jednego z meczów. Kownacki po strzeleniu bramki wsadził piłkę pod koszulkę, a kciuk do ust, tym samym oznajmił, że już wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Para aż do samego rozwiązania nie zdradziła płci ani imienia dziecka. 

Dawid Kownacki został ojcem 

Kilkanaście godzin temu na Instagramie Dawida Kownackiego pojawiło się zdjęcie partnerki Aleksandry Adamczak, trzymającej córeczkę na rękach. Pod zdjęciem piłkarz Fortuny Düsseldorf napisał: 

Najpiękniejszy dzień w moim życiu. Lena jest już z Nami. Moje 2 bohaterki [...] 

Kownacki na końcu dodał, że jego partnerka była naprawdę dzielna. 

 

Z lokalizacji pod zdjęciem dowiadujemy się, że poród był w Poznaniu. Przypomnijmy, że Dawid Kownacki i Aleksandra Adamczak poznali się w 2016 roku,  jeszcze wtedy, kiedy piłkarz grał w Lechu Poznań. 

Pod zdjęciem nie zabrakło oczywiście gratulacji od kolegów z reprezentacji Polski, czy drużyny. Gratulacje składali Jan Bednarek, Karol Linetty, czy Maciej Makuszewski. Również były klub piłkarza, czyli Lech Poznań napisał: - "Gratulacje Kownaś! Dużo zdrowia dla Leny, a dla Was wielu przespanych nocy!"

My również dołączamy do gratulacji i życzymy dużo zdrowia dla mamy, Leny i Dawida Kownackiego! 

ZOBACZ TEŻ: Dziewczyna Jana Bednarka opowiada o ich pierwszej randce "Najpierw poznałam jego menadżerów i rodziców"

Baby boom w piłce nożnej 

Przypomnijmy, że wśród polskich piłkarzy i ich partnerek jest prawdziwe baby boom. Jakiś czas temu Marta Glik z Kamilem Glikiem na świecie przywitali swoją drugą córeczkę Valentinę, a już wkrótce Sara Boruc na świecie przywita swojego pierwszego syna. Na razie Sara i Artur Boruc nie zdradzili imienia dziecka, ale poród zbliża się wielkimi krokami, więc prawdopodobnie już wkrótce się dowiemy. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA