top

Więcej o:

top

• Jan Błachowicz już zna kolejnego rywala. "Top, top"

samego szczytu? Czy z szerokiej czołówki, bardziej z TOP 10? - dopytujemy. - To będzie top. Top, top. Ja przegrałem walkę, ale przegrałem walkę mistrzowską, więc rywal będzie top, top - mówi z uśmiechem Janek. - Ta walka z Israelem Adesanyą dała mi dużo sportowo i marketingowo. Zmieniła moją pozycję w

• Oskar Safaryan zasila szeregi Suzuki Top Team

Utalentowany pięściarz pochodzący z Knurowa, który właśnie zasilił szeregi Suzuki Top Team, ma na koncie cztery złote medale w Mistrzostwach Polski w różnych kategoriach wiekowych. Od kilku lat jest reprezentantem naszego kraju na ringach międzynarodowych. Oskar Safaryan nowym członkiem Suzuki

• Damian Durkacz dołącza do Suzuki Top Team

Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski dołączają do grona Suzuki Top Team kolejnego zawodnika. Damian Durkacz, pomimo młodego wieku jest już bardzo doświadczonym i utytułowanym pięściarzem, który właśnie uzyskał kwalifikację olimpijską do Tokio. Na swoim koncie ma już udział w wielu ważnych

• "Suzuki Boxing Night 4 to będzie top gala"

mistrzów świata i medaliści olimpijscy. Mamy reprezentantów Estonii, Litwy, Czech i Jordanii. To będzie starcie mistrzów i top gala.  Zawodnicy Suzuki Top Team trenują wspólnie z Rosjanami w Cetniewie. Mając takiego partnera, jak firma Suzuki, myślę, że boks olimpijski bardzo się rozwinie - mówi

• Trener Igi Świątek tłumaczy rozstanie: To jej decyzja. Ulga

O rozstaniu z trenerem Sierzputowskim Iga Świątek poinformowała w social mediach. Ta informacja z pewnością zaskoczyła kibiców. Sierzputowski w 2020 roku zdobył tytuł najlepszego trenera w cyklu WTA,  a w 2021 roku pomógł Idze ustabilizować się na najwyższym poziomie. Nasza 20-latka była