22-letnia gimnastyczka Katelyn Ohashi pozuje nago na okładkę magazynu, pomimo widocznej choroby skóry

22-letnia gimnastyczka, zdecydowała się pojawić na okładce magazynu "Body Issue", pomimo widocznej choroby skóry. Dziewczyna zdobyła sławę, dzięki przezwyciężeniu strachu przed występowaniem publicznym, jednocześnie pozując zupełnie nago na okładce dla Body Issue ESPN .

22-letnia gimnastyczka to gwiazda Uniwersytetu w Kalifornii, która pojawiła się na jednej z 17 okładek magazynu "Body Issue". Wszystko, dzięki jej popularnemu nagraniu, na którym przedstawiła swój pełen emocji trening gimnastyczny. 

Naprawdę czuję, że akceptuję rzeczy, które były dla mnie niepewne. Przeszłam przez zaburzenia odżywiania i zawstydzanie ciała, a oto stoję dziś nago przed kamerą i robię to zdjęcie, które miliony ludzi mogą zobaczyć 

- wyznaje 22-letnia Katelyn.

 

Dziewczyna, pomimo tego, że była całkowicie naga i mocno zawstydzona, wykonała wszystkie pozycje w powietrzu perfekcyjnie. Katelyn wyjaśniła w wywiadzie towarzyszącym zdjęciom, że cierpi na chorobę zwaną ziarniniakiem. 

Obejmuje całe moje ciało. Wstydziłam się. Nie lubiłam publikować zdjęć w kostiumie kąpielowym ani pokazywać brzucha. Ale teraz czuję, że ważne jest, aby to pokazać, ponieważ tylu ludzi próbuje to ukryć.

- tłumaczy gimnastyczka. 

Już od 14 roku życia Katelyn słyszała negatywne komentarze dotyczące jej wyglądu. Najgorsze było dla dziewczyny to, że te słowa płynęły z ust najważniejszych dla niej osób. Pewnego dnia, po długotrwałych problemach zarówno z jedzeniem, jak i postrzeganiem samej siebie, postanowiła postawić na gimnastykę akademicką i wiedziała, że chce iść na Uniwersytet w Kalifornii. Tam dziewczyna nauczyła się prawidłowego odżywiania i lepszego podejścia do swojego ciała. Nauczyła się także ignorować wszystkie negatywne komentarze. 

Dziewczyna pojawiła się na okładce "Body Issue" wraz z innymi znakomitymi sportowcami - w tym gwiazdą reprezentacji USA w piłce nożnej kobiet Kelley O'Harą. Warto także wspomnieć, że to ostatnie papierowe wydanie tej gazety, bowiem magazyn koncentruje się jedynie na cyfrowej wersji. 

 

Te błędy najczęściej niszczą skórę. Dowiedz się, na co uważać. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.