Jako 10-latka została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Kilka lat temu świat oszalał na jej punkcie, a ona stała się inspiracją największych projektantów na świecie. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Thylane Blondeau została odkryta kilka lat temu 

Thylane Blondeau to dziś 18-letnia francuska modelka, która zaczynała swoją karierę już jako dziecko. Najgłośniej o dziewczynie zrobiło się kilka lat temu, kiedy to jako 10-latka wzięła udział w kontrowersyjnej sesji dla magazynu Vogue. Dziewczynka miała wtedy na sobie krótką sukienkę, szpilki i mocny makijaż. Niestety sesja odbiła się głośnym echem i nie wszystkim się podobała. 

Zobacz wideo Trening pośladków na siłowni

Okazało się, że Thylane Blondeau swoją karierę zaczynała już dużo wcześniej, bo mając 4 lata, wystąpiła na wybiegu u Jeana Paula Gaultiera i została okrzyknięta"najpiękniejszą dziewczynką na świecie. 

 

W późniejszych latach Thylane próbowała swoich sił w aktorstwie. Wystąpiła nawet w filmie "Bella i Sebastian". Jak dziś wygląda?

Thylane Blondeau skończyła 18 lat 

Do dziś Thylane Blondeau uważana jest za przepiękną dziewczynę. Gwiazda stała się prawdziwą it-girl, którą na Instagramie obserwuje już ponad 3 miliony fanów! Co więcej, Thylane nadal pracuje jako modelka. Magazyny modowe zapraszają ją na swoje okładki, a projektanci na wybiegi. Zakochana w świecie mody dziewczyna postanowiła stworzyć swoją markę, która projektuje rzeczy streetwear'owe. 

 
 

Dziewczyna może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką, którą może zawdzięczać dobrym genom. Jej mama również pracowała w show-biznesie, a ojciec jest byłym piłkarzem. 

 

Bardzo się zmieniła?

Szczupłe ciało bez diety i ćwiczeń? Oto metoda, z której korzystają modelki VS

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.