Jako 10-latka została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Kilka lat temu świat oszalał na jej punkcie, a ona stała się inspiracją największych projektantów na świecie. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Thylane Blondeau została odkryta kilka lat temu 

Thylane Blondeau to dziś 18-letnia francuska modelka, która zaczynała swoją karierę już jako dziecko. Najgłośniej o dziewczynie zrobiło się kilka lat temu, kiedy to jako 10-latka wzięła udział w kontrowersyjnej sesji dla magazynu Vogue. Dziewczynka miała wtedy na sobie krótką sukienkę, szpilki i mocny makijaż. Niestety sesja odbiła się głośnym echem i nie wszystkim się podobała. 

Okazało się, że Thylane Blondeau swoją karierę zaczynała już dużo wcześniej, bo mając 4 lata, wystąpiła na wybiegu u Jeana Paula Gaultiera i została okrzyknięta"najpiękniejszą dziewczynką na świecie. 

 

W późniejszych latach Thylane próbowała swoich sił w aktorstwie. Wystąpiła nawet w filmie "Bella i Sebastian". Jak dziś wygląda?

Thylane Blondeau skończyła 18 lat 

Do dziś Thylane Blondeau uważana jest za przepiękną dziewczynę. Gwiazda stała się prawdziwą it-girl, którą na Instagramie obserwuje już ponad 3 miliony fanów! Co więcej, Thylane nadal pracuje jako modelka. Magazyny modowe zapraszają ją na swoje okładki, a projektanci na wybiegi. Zakochana w świecie mody dziewczyna postanowiła stworzyć swoją markę, która projektuje rzeczy streetwear'owe. 

 
 

Dziewczyna może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką, którą może zawdzięczać dobrym genom. Jej mama również pracowała w show-biznesie, a ojciec jest byłym piłkarzem. 

 

Bardzo się zmieniła?

Szczupłe ciało bez diety i ćwiczeń? Oto metoda, z której korzystają modelki VS

 
Więcej o:
Komentarze (116)
Thylane Blondeau - Jak dziś wygląda
Zaloguj się
 • gazeta1960

  Oceniono 114 razy 86

  Dlaczego teraz te modelki mają taki "odęty" wyraz twarzy? Czy ktoś chciałby mieć na co dzień taką kobietę? Wygląda, jakby strzeliła kolejnego focha...

 • fruqo3

  Oceniono 84 razy 50

  Jest piękna obecnie, szkoda że usta sobie stuningowała.
  Natomiast co do tytułu w dzieciństwie - kto ustala kryteria? Pedofile? Jak w ogóle można w takich kategoriach traktować dzieci?

 • la_bola

  Oceniono 42 razy 26

  Ładna, ale nieprzyjemny wyraz twarzy. Naburmuszona Bardotka wciąż była pociągająca, a ta robi miny zołzy. Usta chyba jeszcze dopompowała.

 • joanelle

  Oceniono 25 razy 21

  Najpierw nabzdyczone dziecko, teraz nafochowana panna z dziurką na słomkę w ustach. To naprawdę najpiękniejsze na świecie?

 • oyesu

  Oceniono 19 razy 17

  Brook Shields w wieku jedenastu lat przebywała w klubie Studio54 w NY
  w wieku trzynastu zagrała nieletnia prostytutke w filmie Ślicznotka
  w wieku czternastu pozowala topless do reklamy CK Jeans

 • dzielanski

  Oceniono 24 razy 16

  Różnica jest taka, że w ciągu tych 7 lat coś bardzo niedobrego stało się z jej ustami.
  Jeśli ten proces dalej będzie tak postępować, to w wieku 25 lat dziewczę będzie miało twarz jak łosoś po tarle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX