Unikalna kampania adidas Women - Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i Maffashion po raz pierwszy razem!

Ewa, Jessica i Maffashion - trzy zupełnie różne światy, charaktery i zainteresowania. Łączy je to, że są inspiracją i motywacją dla milionów kobiet w Polsce, które śledzą je w mediach społecznościowych.

Po raz pierwszy trzy najważniejsze polskie ambasadorki adidas wystąpiły razem, współtworząc wideo promujące najnowszą kolekcję Statement adidas Women, w którym każda z nich zaprezentowała się w innej stylizacji. Ewa Chodakowska (look 1), Jessica Mercedes (look 2) i Maffashion (look 3) w energetycznym, pełnym dynamicznych ujęć filmie udowadniają, że najważniejsza jest kreatywność i pasja.

 

Ewa Chodakowska to wulkan energii, którego nie sposób zatrzymać. Jessica Mercedes nigdy nie zapomina o modowym charakterze swoich stylizacji, nawet podczas treningów. Sport w życiu Maffashion od zawsze był ważnym elementem. Każda z nich jest inna, ale wszystkie wybierają ubrania sportowe, które nie tylko świetnie wspierają ruch, ale także podkreślają indywidualność każdej z nich.

Wyróżniające kolekcję kwiatowe moro i geometryczne wzory inspirowane są projektami Stelli McCartney. Kolekcja Statement została stworzona dla silnych, kreatywnych kobiet, które mają odwagę realizować swoje pasje. Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i Maffashion inspirują i zachęcają do działania! #HereToCreate.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.