Tak wygląda mój ulubiony strój na trening!

Tak naprawdę od zawsze zwracałam bardzo uwagę na to w czym trenuję. Nie chodzi mi tu o markę, a o krój ubrań i przede wszystkim materiał. Ma być modnie, ale przede wszystkim wygodnie.

Związana ze sportem jestem od wielu lat. Zawsze szukając ubrań na trening wybierałam te, które nie tylko mi się podobają, ale wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Najważniejsze dla mnie jest to żeby moje treningowe ubrania dobrze przepuszczały powietrze no i nie zatrzymywały potu. Dużą rolę odgrywa również u mnie biustonosz sportowy, które musi być idealnie dopasowany szczególnie po ciąży. 

Pierwsza stylizacja, która jest moją ulubioną ze względu na kolorystkę ubrań to ta, którą widzicie poniżej. Wiadomo, kolor, kolorem, ale jakość wykonania tych produktów jest naprawdę najwyższa. Każdy z nas dobrze wie, że Nike specjalizuje się w ubraniach i butach sportowych. Ich produkty są nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne. Jak już wcześniej wspominałam ogromną uwagę zwracam na biustonosz sportowy, który ma podtrzymywać nas biust, ale go nie ściskać. Zdecydowanie trening w takim zestawie należy do tych przyjemnych. Specjalnie dla was znalazłam dokładnie ten sam biustonosz i legginsy, które możecie kupić w internetowych sklepach. 

Mój ulubiony strój na fitnessMój ulubiony strój na fitness Myfitness.pl

Kolejna stylizacja to czarny zestaw również od Nike. Jak wiadomo czarny wyszczupla, dlatego i jej nie mogło zabraknąć w mojej szafie. Tutaj zwrócę uwagę na legginsy. Przede wszystkim muszą być tak dopasowane, by podczas treningu trzymały się na swoim miejscu, a nie zjeżdżały. Często wykonuje ćwiczenia, w których trzeba dużo skakać, dlatego wygodne ubrania to podstawa. Specjalnie dla was sklepach internetowych znalazłam dokładnie takie same ubrania jak na zdjęciu poniżej. 

Strój na treningStrój na trening Myfitness.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.