4F - limitowana kolekcja Ranity Sobańskiej kwintesencją stylu athleisure

Z połączenia sportowej elegancji Ranity Sobańskiej i funkcjonalnych rozwiązań marki 4F, powstała limitowana kolekcja w duchu najnowszego trendu athleisure.

RS stanowi znak rozpoznawczy autorskiej kolekcji Ranity Sobańskiej, która na co dzień pełni funkcję Dyrektor Kreatywnej marki 4F. W sposób naturalny doszło więc do połączenia sportowych inspiracji projektantki z duchem aktywności fizycznej, tak typowym dla 4F. Limitowana kolekcja jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety, która w propozycjach sportowych szuka wyraźnie modowego pierwiastka. Strój do ćwiczeń to dla niej za mało! Ważne jest, aby po treningu móc popędzić na spotkanie w gronie przyjaciół i wyglądać stylowo, a przy tym niezobowiązująco. Dlatego limitowana kolekcja RS dla 4F stanowi kwintesencję stylistyki athleisure.

Połączenie mody i sportu to hit sezonu. Poznaj styl Athleisure

Zdjęcia ilustrujące kolekcję wykonała Aldona Kaczmarczyk. Kobieta uchwycona w obiektywie emanuje siłą, a dynamika jej ruchów porusza całym miastem. Jest to o tyle znamienne, że zarówno projekty oraz sesja zdjęciowa powstała w Los Angeles - tętniącej życiem metropolii - którą aby wprawić w drgania, potrzeba nie lada charyzmy.

Dążę do tego, aby moje autorskie projekty zawsze były połączeniem sportowych form z obecnymi trendami na wybiegach. Dlatego często sięgam po materiały techniczne takie, jak pianki, siatki czy tkaniny funkcyjne. Kompozycja moich własnych koncepcji z propozycjami marki 4F jest więc dość naturalną ideą - mówi o kolekcji Ranita Sobańska.

Propozycje wchodzące w skład kolekcji w unikalny sposób łączą najbardziej funkcjonalne rozwiązania, typowe dla ubrań sportowych, ze światowymi trendami. Wśród nich znaleźć można legginsy hologramowe oraz te, o siatkowych tłoczeniach typu push up, dwustronne, transparentne kurtki o przenikających się strukturach i warstwach, a także bluzy i tuniki z neoprenu. Całość jest utrzymana w spójnej kolorystyce granatu, bieli i czerni. Z połączenia wyrazistych form, minimalistycznego designu i materiałów technicznych, powstała kolekcja definiująca na nowo sportowy look . Całość skierowana jest do kobiet energicznych, ceniących wysoką jakość, wygodę, niebanalne struktury i niepowtarzalność stylu. Dzięki kolekcji RS dla 4F kobieta poczuje się atrakcyjnie i modnie.

Poziom cenowy kolekcji dostępnej tylko w wybranych salonach 4F waha się między 100 a 300 zł. Kolekcja dostępna jest w następujących salonach marki 4F: Gdańsk - G. Bałtycka, Katowice - Silesia, Kraków - Bonarka, Łódź - Manufaktura, Poznań - City Center, Radom - G. Słoneczna, Toruń - Copernicus, Wrocław - G. Dominikańska, Warszawa - Złote Tarasy, G. Mokotów, Zielona Góra - Focus Mall.

Biustonosz sportowy New Balance [TEST]

Co mam w swojej torbie na fitness? [WIDEO]

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.