Anna Lewandowska urodziła! Robert podzielił się wzruszającym wpisem na Instagramie. Znane są płeć i imię dziecka

Anna Lewandowska urodzila! Robert Lewandowski pochwalił się, że razem z żoną powitali na świecie siostrę Klary. Na Instagramie piłkarza pojawiło się zdjęcie z maleństwem.

Anna Lewandowska urodziła córkę! Mała siostrzyczka Klary otrzymała równie piękne imię. Na Instagramie Robert Lewandowski zamieścił zdjęcie, przedstawiając światu małą Laurę. To drugie dziecko znanej pary.

 

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko

Mała Klara została starszą siostrą. Robert Lewandowski zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma na rękach malutką Laurę:

Witaj malutka na świecie. Dobra robota, mamo!

- napisał wzruszony piłkarz. Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów, znajomych oraz polskich gwiazd i celebrytów, m.in. Maffashion, Cleo oraz Agnieszki Radwańskiej:

Gratulacje! Zdrówka i szczęścia od cioci Cleo
Gratulacje!
Ale cudnie! Gratulacje dla was. Dużo pięknej miłości

- czytamy w komentarzach. 

Anna Lewandowska urodziłaAnna Lewandowska urodziła Robert Lewandowski - Instagram

Anna i Robert Lewandowscy mają drugie dziecko

Klara została świeżo upieczoną starszą siostrą. To długo wyczekiwany moment zarówno przez trzylatkę, jak i jej rodziców. Ciąża musiała być niezwykle stresująca dla trenerki - przez panującą pandemię wszystko funkcjonowało inaczej, a poród odbył się z dala od rodziny. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie. Anna ćwiczyła praktycznie do ostatniej możliwej chwili, co na pewno choć trochę pomogło w uspokojeniu nerwów, zwłaszcza że pierwszy poród Lewandowskiej nie należał do najłatwiejszych. Anna sama opowiadała o tym, z jakim trudem zniosła przyjście na świat Klary. 

Życzymy rodzicom, Klarze i małej Laurze wszystkiego, co najlepsze! Czekamy na więcej szczegółów, dotyczących tego ważnego wydarzenia w rodzinie Lewandowskich.

Zobacz wideo Anna Lewandowska w "Przerwie na kawę"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.