Ewa Chodakowska ostrzega przed oszustami. Opowiada o fałszywych mailach z promocją na dietę. Później sama tłumaczy się z całego zamieszania

Ewa Chodakowska ostrzega swoich obserwatorów przed fałszywymi mailami, które oferują promocję na jej produkty. Kilkadzieścia minut później trenerka fitness napisała post z wyjaśnieniem sytuacji. Doszło do pomyłki.

Ewa Chodakowska podzieliła się z obserwatorami na Instagramie ważną informacją. Trenerka odkryła, że po sieci krążą fałszywe maile, oferujące promocję na jej produkty.  

 

Ewa Chodakowska przestrzega przed oszustami

Już jutro Black Friday - z tej okazji w sieci od kilku tygodni po sieci krążą informacje, kiedy sklepy ruszają z promocjami. W akcji oczywiście biorą też udział znane gwiazdy, które posiadają własne marki. Jedną z nich jest Ewa Chodakowska. Na Instagramie trenerki został umieszczony post przypominający o przecenie strojów kąpielowych "Missionswim". Po wspomnianej informacji pojawiła się kolejna. Chodakowska rzekomo padła ofiarą oszustwa; po sieci krążyły maile, oferujące zniżkę na produkty "BeBio", firmy, której właścicielką jest trenerka. Czujni fani od razu zareagowali i wysłali podejrzane maile do Chodakowskiej. Ewa przestrzega swoich fanów - rozsyłana informacja jest fałszywa: 

TO JEST OSZUSTWO! To nie jest moja dieta. W mailu otrzymujecie logo mojej firmy, nazwę diety Be Diet! Kolejno jesteście przekierowane na stronę, która wzbudza zaufanie! Mój prawnik już został o tym poinformowany! Działamy! Nie ma promocji na moją dietę! Mój Black Friday rusza dziś wieczorem. Jeśli kupiłaś tę dietę, zostałaś OSZUKANA!

- informuje na Instagramie Chodakowska. Fit gwiazda prosi o pomoc i rozsyłanie posta informującego o popełnionym przestępstwie. 

Na szczęście, okazało się, że do oszustwa nie doszło. Chodakowska wydała oficjalne oświadczenie. W całym promocyjnym zamieszaniu pojawił się błąd w linkach, przez co fani byli przekierowywani na złą stronę. Ewa przeprosiła za zamieszanie i podziękowała za czujność i wyrozumiałość obserwatorów: 

Dziewczyny, przepraszam za dzisiejsze zamieszanie. Moi chłopcy z IT są genialni. Maile, które otrzymałyście od diety.bebio.pl zawierają już właściwy link. To był błąd kogoś z ekipy, nie oszustwo. Dziękuje Wam za szybkie reakcje, za czujność i za zrozumienie. Ściskam mocno.

- czytamy w sprostowaniu na Instagramie. 

Ewa Chodakowska bierze udział w Black Friday

Trenerka poinformowała dzisiaj rano swoich fanów, że będą mogli zakupić kostiumy kąpielowe marki "Missionswim" w promocyjnej cenie:

Wieczorem RUSZA BLACK FRIDAY na wszystkie moje produkty. Akcja potrwa do końca dnia jutrzejszego lub do wyczerpania zapasów

- czytamy we wpisie Chodakowskiej. Obserwatorzy gwiazdy nie mogą doczekać się piątku i nie kryją radości z promocji:

Czekałam właśnie na info o Black Friday. Ewa, jesteś wielka, na pewno skorzystam. I coś czuję, że tradycyjnie padną serwery. A te stroje... Boskie! A Ty w nich wyglądasz obłędnie. Z resztą przecież wszystko, co wypuszczasz jest mega wysokiej jakości
Ale ekstra lecę na stronkę - nie wiem tylko czy jeszcze coś zostało

- komentują fani Chodakowskiej. 

Tak wyglądają stroje kąpielowe Ewy Chodakowskiej: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.