Anna Lewandowska zachwyca się formą Roberta. "Uwielbiam jego sześciopak". Zdradziła też ich dietę

Anna Lewandowska w miniony weekend w Berlinie nagrodę "Place to B" w kategorii "Lifestyle International". Tuż po uroczystości w rozmowie z "Bild" zdradziła, jak wygląda jej i Roberta dieta, a także którą część jego ciała wprost uwielbia.

Anna Lewandowska idzie jak burza. Trenerka doceniana jest nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Gwiazda w sobotę otrzymała prestiżową nagrodę "Place to B" w kategorii "Lifestyle International". To ogromne wyróżnienie dla polskiej trenerki. W rozmowie z niemieckim magazynem "Bild" zdradziła co nieco o swoim życiu prywatnym. 

Anna Lewandowska zachwyca się nad formą Roberta 

Nie da się ukryć, że Robert Lewandowski w ostatnim czasie imponuje swoją formą na boisku. Piłkarz może pochwalić się również znakomitym ciałem. Ania w rozmowie z dziennikarką "Bild" przyznała, że uwielbia jego... sześciopak

[...] ja uwielbiam "sześciopak" mojego męża.

- powiedziała. 

 

A jak wygląda dieta pary, która z pewnością korzystnie wpływa nie tylko na sześciopak Lewego, ale również jej formę? 

Węglowodany i białka jemy osobno. Ponadto stosujemy dobre suplementy diety i unikamy laktozy. Jedną z najważniejszych rzeczy jest też to, że nie jemy smażonych potraw i fast foodów. Na formę Roberta mają też wpływ ścisła dieta i trening.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży 

Jakiś czas temu Robert Lewandowski podczas meczu Ligi Mistrzów po strzelonej bramce wsadził piłkę pod koszulkę i kciuk do buzi. Ta klasyczna cieszynka oznacza tylko jedno, już wkrótce na świecie pojawi się kolejny członek rodziny Lewandowskich. 

Jak donosi "Bild" Anna Lewandowska jest już w piątym miesiącu ciąży, dziecko jest zdrowe, co naprawa ich ogromną radością. 

Kiedy Anna Lewandowska urodzi? 

Biorąc pod uwagę doniesienia niemieckiego magazynu, możemy podejrzewać, że Anna Lewandowska urodzi w marcu 2020 roku. Na razie trenerka wciąż jest aktywna fizycznie, a na jej Instagramie nie brakuje relacji z treningów w ciąży. Co więcej, gwiazda zapowiedziała, że również w jej aplikacji pojawi się specjalny trening dla kobiet, które są w ciąży. 

Zobacz też, co Anna Lewandowska powiedziała nam kilka miesięcy temu na temat drugiego dziecka.

Zobacz wideo
Więcej o: