Magda Gessler razem z synem przeszła na nietypową dietę. Gwiazda zdradziła szczegóły

Magda Gessler niedawno zdradziła, że przeszła na dietę. Gwiazda chwali się w sieci jej efektami. Ujawniła, co stoi za jej metamorfozą.

Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" już jakiś czas temu postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe. Gwiazda chwali się na swoich mediach społecznościowych coraz lepszymi efektami.

 

Magda Gessler przeszła na dietę

Znana szef kuchni przyznała, że do zmiany nawyków żywieniowych zdołał ją namówić jej syn, Tadeusz Müller, który od lat stosuje określoną, dość nietypową dietę. Jak można przeczytać w magazynie "Party", dzięki zmianie jadłospisu Magda Gessler zrzuciła już 13 kilogramów! Co jest sekretem obecnej diety gwiazdy?

Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy

- zdradziła Gessler w rozmowie z "Party". 

Magda Gessler i jej syn stosują nutritarianizm

Warto wspomnieć, że jedynym z podstawowych założeń nutritarianizmu jest uznawanie wysoko przetworzonych produktów za przyczynę chorób cywilizacyjnych. Dlatego wspomniana dieta polega przede wszystkim na tworzeniu posiłków z nieprzetworzonych, najwyższej jakości składników, pochodzących z ekologicznych źródeł. Skomponowany jadłospis jest bogaty w warzywa, które zawierają stosunkowo mało kalorii oraz mnóstwo witamin i minerałów. Osoby, które podjęły się przejścia na nutritarianizm ograniczają też spożywanie mięsa. 

Magda Gessler przyznaje, że restrykcyjne trzymanie się wyznaczonego sposobu żywienia nie tylko pomogło w zrzucaniu kilogramów, lecz także pozytywnie wpływa na samopoczucie:

Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera!

- mówi "Party" szczęśliwa gwiazda.

Trzeba przyznać, że efekty diety robią wrażenie, a Magda Gessler promienieje pozytywną energią. 

Jak taniec wpływa na samopoczucie? Posłuchaj wypowiedzi Magdy Gessler:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.