Dorota Szelągowska schudła ponad 30 kg. Pokazała, jak wygląda jej obiad. Przepysznie!

Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę. Projektantka wnętrz już jakiś czas temu pochwaliła się szczupłą sylwetką. Teraz na Instagramie pokazała, jak dokładnie wygląda jej dieta.

Już na początku roku Dorota Szelągowska zaskoczyła wszystkich odmienioną sylwetką. Wtedy, media i fani zastanawiali się, czy to kwestia diety, czy może treningów. Gwiazda przyznała, że na początku wcale nie było łatwo, ale po jakimś czasie waga zaczęła spadać. W dużej mierze to zasługa diety pudełkowej i tego, że Dorota nie je po godzinie 18. 

Co na obiad je Dorota Szelągowska? 

Na Instagramie Szelągowskiej na próżno szukać filmików czy zdjęć po treningu, bo jak jakiś czas temu przyznała jej dietetyczka Agnieszka Mielczarek, Dorota po prostu nie ma na to czasu, ponieważ dużo pracuje. Gwiazda jednak bardzo zmieniła swoje nawyki żywieniowe i to właśnie dieta jest kluczowa w tej metamorfozie. 

Dorota na swoim profilu opublikowała zdjęcie, na którym dokładnie widać, jak wyglądają jej posiłki. Są one przede wszystkim bogate w warzywa, bo na talerzu Szelągowskiej znajdziemy gotowane ziemniaki, pieczoną marchewkę i surówkę z kiszonej kapusty. Zamiast mięsa jest łosoś. Czy zatem Dorota jest na diecie wegetariańskiej? Takiej informacji niestety nie mamy, ale nie da się ukryć, że w ostatnim czasie dieta wegetariańska (oraz wegańska) jest jedną z popularniejszych wśród gwiazd. 

 

Dietetyczka Doroty Szelągowskiej zdradza jej dietetyczne zalecenia 

Jakiś czas temu pisaliśmy również o tym, że dietetyczka Szelągowskiej, czyli wcześniej wspomniana Agnieszka Mielczarek, na swoim profilu na Instagramie zdradziła tajniki diety gwiazdy. 

Pytacie, na której diecie Dorota tak pięknie chudnie? Jeden dzień sokowy tygodniowo i zamiennie klasyk z low carb [...].

- odpowiedziała.

Jeden dzień sokowy to prawdopodobnie tzw. detoks. Zamiast normalnych posiłków Dorota pije tylko i wyłącznie soki, której mają pomóc jej w oczyszczeniu organizmu. Takie działanie również korzystnie wpływa na spadek masy ciała. 

Nie tylko Dorota Szelągowska przeszła tak spektakularną metamorfozę. Do grona tych, którym udało się schudnąć najwięcej możemy również zaliczyć dziennikarkę Karolinę Szostak czy Sylwię Bombę, która w "Przerwie na kawę" opowiedziała nam o tym, jak udało jej się to zrobić. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.