Sandra Kubicka wystąpi w Tańcu z gwiazdami. "Co za emocje!"

Sandra Kubicka została nową uczestniczką "Tańca z gwiazdami". Modelka nie kryła podekscytowania na Instagramie. - " Jestem mega podekscytowana ta nowa przygoda!!!! - napisała.
Zobacz wideo

Sandra Kubicka, która niedawno była gościem w "Przerwie na kawę" na koniec rozmowy zdradziła, że na jesień sporo się u niej będzie działo. Wtedy nie mogła dokładnie powiedzieć, co się wydarzy, ale teraz oficjalnie już wiemy. Sandra jest kolejną uczestniczką nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Modelka za pośrednictwem swojego Instagrama poinformowała, że długo trzymała tę informację w tajemnicy, ale w końcu może się nią ze swoimi fanami podzielić. 

TANIEC Z GWIAZDAMI !!!  Kochani trzymaliśmy to jako sekret już długi czas! Mam nadzieje, że niespodzianka się udała! Jestem mega podekscytowana ta nowa przygoda!!!!! Mam nadzieje, że mam w Was wsparcie i będziecie oddawać głosy! Startujemy już we wrześniu a teraz czas na sesje.

- napisała pod krótkim nagraniem, na którym pozuje w złotej sukience

Niedawno Kubicka w internecie poinformowała o tym, że zmaga się z chorobą (zespołem policystycznych jajników), przez którą jej waga diametralnie skoczyła w górę, ale patrząc na nowe zdjęcia, widać, że na razie tę walkę Kubicka wygrywa, bo wygląda naprawdę pięknie. 

Z kim na parkiecie zobaczymy modelkę? O to fani pytali ją w komentarzach, ale jak się okazuje, Sandra Kubicka tego jeszcze nie wie. Nie da się ukryć, że jej obserwatorzy są zachwyceni tą informacją. 

Aaaaaa najlepsza wiadomość tego dnia!
Wow super. Chyba pierwsza edycja od lat, które będzie trzeba obejrzeć.
Dzięki Tobie będę oglądać.

- pisali fani w komentarzach. 

 

Taniec z gwiazdami 2019. Lista uczestników

Przypomnijmy, że wśród innych uczestników tanecznego show znaleźli się Magda Bereda, Reni Jusis, Damian Kordas, Ola Kot, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Lazer, Adam Małczyk, Adam Małczyk, Rafał Szatan, Akop Szostak. Sandra Kubicka jest jedenastą potwierdzoną gwiazdą, dlatego możemy podejrzewać, że w programie pojawi się ktoś jeszcze. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.