Z klatki na parkiet. Akop Szostak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Akop Szostak swoją zawodową karierę zaczynał od sceny kulturystycznej, ale w ostatnim czasie znacznie częściej widzimy go w klatce. Jesienią jednak oktagon zamieni na parkiet. Jak poinformowała produkcja "Tańca z gwiazdami", Akop Szostak będzie kolejnym uczestnikiem tanecznego show.
Zobacz wideo

Akop Szostak to mistrz Europy w kulturystyce klasycznej. W ostatnim czasie realizował się jednak bardziej jako trener zawodniczek i zawodników sportów sylwetkowych. Sam z kolei scenę zamienił na klatkę, w której stoczył już kilka walk. Na co dzień Akop intensywnie trenuje MMA w jednym z warszawskich klubów, ale po ostatnich wiadomościach produkcji "Tańca z gwiazdami" niemalże pewne jest, że klatkę zamieni na parkiet i salę taneczną. 

No dobra, to nie są plotki, od września będę w @tanieczgwiazdami. Pamiętacie, jak wczoraj pisałem, że życie trzeba brać, jakim jest oraz wycisnąć z niego, co się tylko da, tak więc planuje tak zrobić, bo drugiego życia nie będzie, a ja chce żyć tak, by na starość powiedzieć „było mega”. Mam nadzieje, że będziecie mi kibicować. Możecie się nawet śmiać, bo to będzie zabawne

- napisał Akop Szostak na Instagramie. 

Z kolei na instagramowym profilu "Tańca z gwiazdami" zaprezentowano go tak: 

Ladies and Gentelmen. Please, welcome to the stage Akop. Akop Szostak @akopszostak. Mistrz Europy w kulturystyce klasycznej, zawodnik MMA, trener personalny, influencer, dumny właściciel trzech przygarniętych kundelków.
 

Nie da się ukryć, że fani są zachwyceni tą informacją i w komentarzach piszą, że nareszcie będzie kogo oglądać w tanecznym show. 

Przypomnijmy, że żona Akopa, Sylwia Szostak, kilka lat temu brała udział w programie "Agent Gwiazdy", z którego odpadła w siódmym odcinku. 

Producenci "Tańca z gwiazdami" do tej pory ogłosili, że w nowej edycji zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan, jej męża Rafała Szatana, prezenterkę ESKA TV Olę Kot i właśnie Akopa Szostaka.

Więcej o:
Komentarze (18)
Z klatki na parkiet. Akop Szostak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"
Zaloguj się
 • antirussia81

  Oceniono 2 razy 2

  Dla kasy ludzie gorsze rzeczy robią. Skoro chcą mu płacić, to czemu ma nie skorzystać?
  Opinii wśród "uprawiaczy" i kibiców sportów walki sobie nie zepsuje, bo i tak uchodzi tam za dzbana i pozera.

 • sector23

  Oceniono 2 razy 2

  Szkop Prostak?! A z jakiej to bajki, sie ten pan urwał?

 • alderamin

  Oceniono 4 razy 2

  zaznaczenie faktu że kundelki zostały przygarnięte, informuje nas również że mamy do czynienia z urodzonym lanserkiem.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 1 raz 1

  tzw. motłoch dla motłochu, żeby słupki się prężyły.

 • dyktator_bolandy

  0

  błędy ortograficzne pokazują, co to za osobnik :)

 • i.l

  Oceniono 1 raz -1

  życie jest po to by zostawić potomstwo, nikt nie obiecywał przyjemności.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX