Z klatki na parkiet. Akop Szostak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Akop Szostak swoją zawodową karierę zaczynał od sceny kulturystycznej, ale w ostatnim czasie znacznie częściej widzimy go w klatce. Jesienią jednak oktagon zamieni na parkiet. Jak poinformowała produkcja "Tańca z gwiazdami", Akop Szostak będzie kolejnym uczestnikiem tanecznego show.
Zobacz wideo

Akop Szostak to mistrz Europy w kulturystyce klasycznej. W ostatnim czasie realizował się jednak bardziej jako trener zawodniczek i zawodników sportów sylwetkowych. Sam z kolei scenę zamienił na klatkę, w której stoczył już kilka walk. Na co dzień Akop intensywnie trenuje MMA w jednym z warszawskich klubów, ale po ostatnich wiadomościach produkcji "Tańca z gwiazdami" niemalże pewne jest, że klatkę zamieni na parkiet i salę taneczną. 

No dobra, to nie są plotki, od września będę w @tanieczgwiazdami. Pamiętacie, jak wczoraj pisałem, że życie trzeba brać, jakim jest oraz wycisnąć z niego, co się tylko da, tak więc planuje tak zrobić, bo drugiego życia nie będzie, a ja chce żyć tak, by na starość powiedzieć „było mega”. Mam nadzieje, że będziecie mi kibicować. Możecie się nawet śmiać, bo to będzie zabawne

- napisał Akop Szostak na Instagramie. 

Z kolei na instagramowym profilu "Tańca z gwiazdami" zaprezentowano go tak: 

Ladies and Gentelmen. Please, welcome to the stage Akop. Akop Szostak @akopszostak. Mistrz Europy w kulturystyce klasycznej, zawodnik MMA, trener personalny, influencer, dumny właściciel trzech przygarniętych kundelków.
 

Nie da się ukryć, że fani są zachwyceni tą informacją i w komentarzach piszą, że nareszcie będzie kogo oglądać w tanecznym show. 

Przypomnijmy, że żona Akopa, Sylwia Szostak, kilka lat temu brała udział w programie "Agent Gwiazdy", z którego odpadła w siódmym odcinku. 

Producenci "Tańca z gwiazdami" do tej pory ogłosili, że w nowej edycji zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan, jej męża Rafała Szatana, prezenterkę ESKA TV Olę Kot i właśnie Akopa Szostaka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.