Sandra Kubicka imprezuje z polską zawodniczką MMA. Wiedzieliście, że się znają?

Sandra Kubicka zaczęła nowy rozdział w życiu, przeprowadzając się do wspólnego domu ze swoim chłopakiem Kaio Goncalvesem. Modelka świętowała wspólnie z przyjaciółmi, a na Instagramie podzieliła się relacją z imprezy. Wśród gości... Joanna Jędrzejczyk!

Sandra Kubicka od dłuższego czasu jest szalenie zakochana. Jej chłopak Kaio z pochodzenia jest Brazylijczykiem, ale para mieszka wspólnie w Miami. W "Przerwie na kawę", w której Kubicka była gościem kilka tygodni temu, zdradziła, że to była miłość od pierwszego wejrzenia i po ciężkim rozstaniu nareszcie znowu jest szczęśliwa. Cały wywiad zobaczycie niżej. 

Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że nowe gniazdko pary jest naprawdę imponujące. Z okazji przeprowadzki Sandra Kubicka zorganizowała imprezę, na której nie zabrakło również polskiego akcentu. Wśród zaproszonych gości była jedna z najbardziej utytułowanym polskich zawodniczek MMA na świecie-Joanna Jędrzejczyk, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. 

Ogromne gratulacje przeprowadzki do nowego domu @sandrakubicka & @kaioalvesgoncalves. Mega cieszę się waszym szczęściem i jeszcze raz dziękuję za przyjemny wieczór.

- napisała Joanna Jędrzejczyk pod wspólnym zdjęciem. 

 

Z kolei Sandra Kubicka w podpisie pod swoim zdjęciem wymieniła również Mateusza Hładkiego, jako gościa. Mateusz to dziennikarz na co dzień pracujący w "Dzień Dobry TVN"

Fani zwrócili również uwagę na obecną formę modelki. Nie da się ukryć, że Sandra Kubicka wygląda po prostu... bosko! Widać, że zmiana nawyków żywieniowych i treningów wpływa bardzo korzystnie na to, jak wygląda teraz modelka. Choć dobrze wiemy, że choroba, na którą cierpi gwiazda, jest na razie nieuleczalna (zespół policystycznych jajników), to widać, że na razie Sandra tę walkę wygrywa z powodzeniem. 

My gratulujemy przeprowadzki i nowego etapu w życiu Sandry Kubickiej i Kaio Goncalvesa!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.