Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny wyprawili synkowi roczek. "Impreza marzenie"

30 czerwca, Marina Łuczenko-Szęsna oraz Wojciech Szczęsny obchodzili pierwsze urodziny swojego synka Liama. Z tej okazji postanowili zorganizować dla niego huczne przyjęcie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Anna i Robert Lewandowscy z Klarą.
Zobacz wideo

30 czerwca 2018 roku, Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Liama. Piosenkarka oraz piłkarz nie ukrywają, że doskonale czują się w roli roli rodziców, a synek jest ich szczęściem oraz spełnieniem. Chcąc uczcić ten wyjątkowy dzień, Marina i Wojtek zdecydowali się wydać huczne przyjęcie, którego tematem przewodnim było safari. Impreza wywołała w internecie niemałe zamieszanie. 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny wyprawili synkowi roczek. "Impreza marzenie"

Przyjęcie z okazji 1. urodzin Liama Szczęsnego odbyło się w ogrodzie z basenem, a motywem przewodnim, na który postawiła Marina i Wojciech Szczęsny było safari. Wśród dekoracji nie zabrakło mnóstwa balonów oraz figurek przedstawiających zwierzęta, m.in. lwy, zebry czy żyrafy. Marina postanowiła podzielić się z obserwatorami tym szczególnym wydarzeniem i zdała obszerną relację na swoim Instagramie, dzięki czemu mogli oni zobaczyć fragmenty przyjęcia, takie jak m.in. efektowny wystrój czy tort urodzinowy Liama. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Anny i Roberta Lewandowskich, którzy przyszli oczywiście wraz ze swoją córką Klarą. 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny wyprawili synkowi roczekMarina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny wyprawili synkowi roczek https://www.instagram.com/marina_official/

Trzeba przyznać, że takie przyjęcie robi ogromne wrażenie, jednak nie wszystkim spodobał się rozmach urodzin rocznego dziecka, co stało się przyczyną wielu skrajnych komentarzy. Jednak zdecydowana większość internautów była zachwycona pomysłem i nie szczędzili pozytywnych słów oraz życzeń dla Liama:

Cudownie zorganizowana impreza dopracowana w każdym detalu!
Impreza jak z bajki... widziałam dużo różnych aranżacji urodzin dla chłopca ale Wasza bije na głowę! Jest cudowna!
Super! Macie możliwości, stać Was, więc to logiczne, że uchylacie dziecku nieba. Każdy kochający rodzic robi to samo na taką skalę, na jaką jest w stanie :) !
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.