Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się osobistymi zdjęciami tuż po porodzie

30 czerwca, Marina Łuczenko-Szęsna oraz Wojciech Szczęsny świętowali pierwsze urodziny swojego synka Liama. Z tej okazji, piosenkarka postanowiła podzielić się na Instagramie osobistymi zdjęciami tuż po porodzie, których dotąd nigdzie nie opublikowała. "To był najpiękniejszy rok mojego życia" - wyznała Marina.
Zobacz wideo

30 czerwca 2018 roku, Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Liama. Piosenkarka nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli mamy, a synek jest jej spełnieniem. Jakiś czas temu, podczas jednego z wywiadów dotyczącego powrotu Mariny na plan serialu "39 i pół tygodnia", żona Wojtka Szczęsnego przyznała, że mały Liam daje jej mnóstwo energii i szczęścia. - "Jestem szczęśliwą mamą (...). To jest zupełnie inne życie. Kobieta kiedy zostaje mamą zaczyna zupełnie inaczej postrzegać cały świat (...). Jak są przerwy to szybki telefon do mojej mamy - ja nie mam niani, mam mamę na stanie (...) - więc mama generalnie opiekuje się Liamem, kiedy ja pracuję i oczywiście co chwilę sprawdzam jak tam sytuacja, chcę go zobaczyć na face time'ie, on mi daje niesamowity power i energię". 

Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się osobistymi zdjęciami tuż po porodzie

Świętując pierwsze urodziny synka Liama, Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami niepublikowanymi zdjęciami, które wykonane zostały tuż po porodzie. Na fotografiach widać Marinę, Wojtka oraz nowo narodzonego Liama.

Dziś nasz syn Liam <3 kończy roczek! To był najpiękniejszy rok mojego życia. 100 lat syneczku - napisała Marina pod postem.
 

Pod opublikowanymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy:

Najlepiej <3 - napisała Sara Boruc.
Kochany łobuz :* ucałuj od cioci Asi! ale ten czas leci - przyznała Asia Opozda.
Słodziak. Każdy kolejny będzie jeszcze piękniejszy - napisała Paulina Krupińska
Magiczny roczek <3... wszystkiego najlepszego dla Was <3 - napisała Paulina Sykut-Jeżyna.
<3 <3 <3 <3 - skomentowała Anna Lewandowska 
No tak! Przecież dziś 30-sty! Pamiętam to, jakby to było przed chwilą... buziaki dla Was - napisała Anna Skura. 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.