Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się pierwszym zwiastunem "39 i pół tygodnia"

Marina Łuczenko-Szczęsna już od kilku miesięcy pracuje na planie "39 i pół tygodnia", czyli kontynuacji serialu "39 i pół", który pojawi się na antenie już w jesiennej ramówce stacji TVN. Na swoim Instagramie, Marina pochwaliła się już pierwszym zwiastunem. Jesteście ciekawi tej produkcji?
Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna z serialem "39 i pół" była związana od samego początku, czyli od 2007 roku. W produkcji wcieliła się w rolę Amandy, córki głównego bohatera Darka, w którego grał Tomasz Karolak. Kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski o kontynuacji serialu, nie było wiadome, czy Marina zdecyduje się wziąć udział w nagraniach. Wszystko ze względu na najważniejszą rolę, którą dostała niecały rok temu - została mamą Liama. Okazało się jednak, że Marina zdecydowała się podjąć wyzwanie. Piosenkarka nie ukrywa, że w opiece nad synkiem pomaga jej mama, co umożliwia jej spokojną pracę na planie.
- "Jestem szczęśliwą mamą (...). To jest zupełnie inne życie. Kobieta kiedy zostaje mamą zaczyna zupełnie inaczej postrzegać cały świat (...). Jak są przerwy to szybki telefon do mojej mamy - ja nie mam niani, mam mamę na stanie (...) - więc mama generalnie opiekuje się Liamem, kiedy ja pracuję i oczywiście co chwilę sprawdzam jak tam sytuacja, chcę go zobaczyć na face time'ie, on mi daje niesamowity power i energię" - wyznała jakiś czas temu Marina w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się pierwszym zwiastunem "39 i pół tygodnia"

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała na swoim Instagramie pierwszy zwiastun serialu „39 i pół tygodnia”. Fabuła ponownie opowiadać będzie historię Darka Jankowskiego, który zmaga się z chorobą i zostało mu tytułowe "39 i pół tygodnia" życia. Bohater postanowił wykorzystać ostatnie chwile życia na naprawienie popełnionych błędów i maksymalnie twórcze wykorzystanie pozostałego mu czasu. Produkcja ma pojawić się na antenie TVN jesienią 2019 roku. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy już nie mogą doczekać się premiery serialu. 

Mega Mega Sztos! będzie ten film!
Aaaaaaaaaaaaa!!! Nie mogę się doczekać!
Nareszcie będzie co oglądać!
 

Jak wam się podoba zwiastun? Czekacie na serial z udziałem Mariny?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.