Kinga Rusin pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jak zmieniła się gwiazda od czasów szkolnych

Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w szkolnym mundurku.
Zobacz wideo

Kinga Rusin ma dziś 48 lat. Na zdjęciu, jakie udostępniła na Instagramie ma prawdopodobnie około 8 lat. Chociaż od czasu zrobienia fotografii minęło około 40 lat, bez trudu można na niej rozpoznać dziennikarkę. Kinga zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. Wszystko dzięki temu, że przykłada sporo uwagi do zdrowej diety (stawia na zdrowe produkty i nieprzetworzone jedzenie), regularnej aktywności fizycznej (jeździ konno, zimą szusuje na nartach, latem pływa na kitesurfingu) i właściwej pielęgnacji urody. Nie stosuje głodówek i nie robi wycieńczających treningów. 

Kinga nie udostępniła tego zdjęcia bez powodu. Opublikowała zdjęcie w związku z odbywającym się 15 marca Młodzieżowym Strajkiem Klimatycznym. Młodzież z największych miast w Polsce zapowiedziała na ten dzień wagary, uczniowie i uczennice strajkują przeciw bierności wobec zmian klimatycznych. Kinga Rusin, publikując wspomniane zdjęcie poparła działania młodych Polaków. Zdjęcie opatrzyła komentarzem: "Gdybym była uczniem na pewno nie poszłabym dziś do szkoły! Gdybym była nauczycielem na pewno usprawiedliwiłabym dziś nieobecność każdego ucznia. Gdybym była dyrektorem szkoły, razem z moimi uczniami poszłabym dziś na Młodzieżowy Strajk Klimatyczny, protestować przeciwko całkowitej ignorancji rządu w kwestii globalnego ocieplenia i ochrony naszego środowiska! [...] Z ochroną środowiska nigdy nie było u nas tak źle! Jeżeli to się natychmiast nie zmieni nie da się tu żyć. [...] Wierzę w Was! Młodzież w tym kraju nie raz pokazywała, że jak jej na czymś zależy, to jest nie do zatrzymania. Oby zależało Wam na ... życiu!"  

 

Kinga Rusin nie pierwszy raz pierwszy angażuje się w sprawy związane z losem naszej planety. Niedawno występowała przeciw odstrzałowi dzików w Polsce, wcześniej przeciwstawiała się hodowli zwierząt futerkowych i odstrzałowi żubrów. Na jej koncie na Instagramie można także znaleźć posty przeciwko prawu myśliwskiemu. Nic więc dziwnego, ze dziennikarka popiera strajk młodzieży. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.