Patryk Vega schudł 44 kg, teraz pokazał się bez koszulki

W zeszłym roku po premierze filmu "Plagi Breslau" internet aż zawrzał. Dlaczego? Otóż Patryk Vega pokazał się totalnie odmieniony. Wiele osób go nie poznało. Teraz zrobił sobie zdjęcie bez koszulki. Jak wygląda?

Katarzyna Warnke ogoliła głowę na łyso! To część charakteryzacji do filmowej roli

Choć rok 2019 dopiero się zaczął, to chyba znamy już zwycięzcę na najlepszą metamorfozę roku. Patryk Vega raczej należał do tej grupy osób, która niekoniecznie ćwiczy i nie zwraca szczególnej uwagi na to co ląduje u niego na talerzu. To poskutkowało tym, że reżyser miał po prostu nadwagę. 

Podczas premiery filmu "Plagi Breslau" Patryk Vega w wywiadzie dla Jastrząbpost przyznał, że kiedy miał 30 lat, jego waga w ogóle mu nie przeszkadzała, ale po przekroczeniu magicznej czterdziestki postanowił coś zmienić w swoim życiu. Padło na zmianę sylwetki. 

W tej samej rozmowie dodał, że robi to przede wszystkim dla zdrowia. Patryk Vega trenuje trzy razy w tygodniu, a efekty ćwiczeń widać gołym okiem. Do tej pory reżyser nie pokazał aż tak prywatnego zdjęcia.

Na Instagramie opublikował fotkę, na której pozuje bez koszulki. Widok może zaskoczyć, bo po wystającym brzuchu nie ma już śladu. Zamiast tego widzimy naprawdę dobrze wyglądającego faceta. 

Patryk Vega bez koszulkiPatryk Vega bez koszulki www.instagram.com/patryk_vega_official

Z podpisu pod zdjęciem dowiadujemy się, że póki co metamorfoza Patryka Vegi trwała zaledwie osiem miesięcy i przez ten czas udało mu się schudnąć aż 44 kilogramy! Wynik godny mistrza. W dalszej części reżyser napisał, że kawał drogi już za nim, ale jeszcze kawał drogi przed nim. Nie ma co się dziwić, bo schudnąć tyle kilogramów to jedno, ale utrzymać taką wagę i wyrzeźbić ciało, to drugie. Patrząc jednak na jego determinację, dochodzi się do wniosku, że to nie może się nie udać. 

Nie tylko fani, ale również gwiazdy współpracujące lub podziwiające Vegę napisały komentarz. Wśród nich Joanna Jędrzejczyk, Kasia Warnke, Alan Andersz, Małgorzata Kożuchowska i inni. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA